Tanio skóry nie sprzedam

959327eb561234559e4a5367bd06549e.jpg
 
Zgaduję, że gdybym to ja wrzucił ten obrazek co GLF na poprzedniej stronie, nawet z tym jego marnym usprawiedliwieniem - połowa forum wnioskowałaby o bana dla mnie - mam racje ?
 
Widze kaczka że znalazłeś sprzymierzeńca... Z jakiego powodu tak wnioskujesz , jesteś jasnowidzem?
 
R48Kt.gif


---------------------------------------------------------------------------------------------------

538994_129031877239975_140716829_n.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie ma lipy!:
 
Szczerze mówiąc polacy też nie należą do jakiś inteligentych osób jeżeli chodzi o wiedze ogólną. Idealnie pokazuje to program Matura to Bzdura.
 
i jeszcze zawyżają swój wynik ;)



matura to bzdura to akurat słaby wyznacznik , w każdym kraju można przepytać stu ludzi i wybrać pięciu idiotów do pokazania w programie.
 
Moj kumpel byl w MtB, ale odpowiedział dobrze na wszystkie pytania, prócz jednego. W nagrode za to nie pokazali go :D
 
Co do Matura to bzdura niemożna też brac tego tak powaznie, przecież każdy wie że filmik jest montowany...
 
Geografia nijak ma się do braku inteligencji, to jest kwestia braku wiedzy.



Jak się ma mało wiedzy to się myli KSW z MMA, albo Austrie z Australią.
 
GLF



specjalnie się zalogowałem, aby napisać, że jesteś idiotą



i kurwa banda osłów którzy twierdzą że wrzuciłeś śmieszny obrazek
 
Co do debilizmu - dobrze mieć wiedzę przynajmniej maleńką z każdej dziedziny, choć z drugiej strony jest tyle dziedzin w życiu, że gdyby zadać każdemu z was podstawowe pytanie w dziedzinie o której nie ma pojęcia to ośmieszyłby się. Ja np. jestem debilem jeśli chodzi o motoryzację - prawko mam, wiem gdzie jest np chłodnica, ale na ten moment np. nie wiem czy bym Ci zmienił koło w samochodzie, a do tego nie wiem czym się różni silnik 1,6 od 2,0 (te pojęcia znam bo gdzieś zasłyszałem), a wydaje mi się, że 95% tego forum umie zmienić opone i wie co oznaczają te cyfry przy silnikach :P
 
@Marcin, cieszę się, że zmusiłem Cię do jakiegoś wysiłku. Szkoda tylko, że mam totalną wyjebkę na Ciebie i na to co o mnie myślisz.



486497_10151993236180022_1515586342_n.jpg
 
Back
Top