Tanio skóry nie sprzedam

Oo człowiek demolka w MMA? Ciekawe jaki poziom zaprezentuje, choć wydaje mi się że będzie to kolejny freak.
 
To jest dobre:



rm0jua.jpg
 
Wiśniewski zaczyna od startów w zawodach amatorskich,więc w sumie,żaden freak, bo zaczyna od podstaw,jak każdy inny. A że twarz rozpoznawalna?
 
Ten filmik o ochronie niezly, kolesiostwo i zastraszanie ze ja pierdole, tak teraz zacząłem myslec jak pare razy w W-awie bylem na dworcu centralnym, to widzialem jak ochrona gadala sobie z podobnymi typami, dla mnie to bylo normalne ale teraz wyszło szydlo z wora w ogole nie bylem swiadomy ze takie cyrki sie robią, moze dlatego ze w mojej miejscowosci sa dwa perony i zero ochrony xD. Ale nie wiem o co chodzi w ostatniej scenie co ten taksówkaż im daje ? Narkotyki ? Kase ? Znaczki pocztowe ?
 
Tykersky - pewnie te dresy bezkarnie, za przyzwoleniem tzw. ochrony sprzedają dziesiony, okradają, zastraszają, a potem zebrane w ciągu dnia łupy opychają gdzie popadnie.
 
@up to jest nic, na obozie wojskowym jeden z żołnierzy pokazywał nam ćwiczenia policji afgańskiej, na 30 meżczyzn żaden nie potrafił zrobić pompki, pajaca ani przeskoków. ci powyżej jeszcze coś robią w porownaniu do tamtych
 
Kolego który ma 47 postów. Tak jestes idiotą, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jesteś trollem i wszystkie zarzuty które kierujesz w moją stronę bardziej określają Ciebie aniżeli mnie. Gratuluje życia, dobranoc.



ipiD7jwmZffL0.gif




FwfSd.gif




Coś dla fanów zakazu pedałowania ;)



ieX4uLYXrUHLt.gif
 
Back
Top