Tanio skóry nie sprzedam

Keylock, rok temu najbardziej atakowaną osobą w internecie był Kaczyński, teraz po ACTA przeszło to na Tuska. A jak dobrze wiadomo, to co na kwejku i innych badziewiach to jest modne. Nagle młodzież prawicowa się zrobiła ;)
eliano55, gdzie Ty tam skrajną prawice widzisz ?
 
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zamki + flagi + klasyczny obraz rodziny = prawica, nie ma innej jak pis, pis sie robi skrajny.
ERGO
widze pis, widze wariata, widze skrajnosci.

obowiązkowy content:
uw1rw.png
 
@eliano55: nie obraź się (albo rób co chcesz) , ale widząc Twój wpis, ja widzę hiPOkryzję, widzę brak rzetelnej wiedzy, widzę skrajności. Nie rozumiesz, o co kaman w tym democie? Czy może po prostu nie chcesz widzieć, bo masz w głowie zakodowaną komendę, by hejtować wszystko, co choć trochę odbiega od Twojego punktu widzenia? Aż muszę zapytac, który to Ty? ->



z10396778X.jpg








No, ale mniejsza o to.







21F7FP3_54M[/media] wiem, czy było, ale zapodam:/a/p
p
a href=]
:D



JdEGxonQmrE[/media]/a/p
p
a href=]
 
Przeróbki Mira wymiatają, tak coś czułem że będzie motyw do wykorzystania podczas tego upadku, ale nie spodziewałem się aż tak szybkiej reakcji. Jak masz więcej to wrzucaj Kaczor :)
 
W ostatnich walkach ciągle mam wrażenie, że Mir wchodzi do klatki po zjedzeniu 60cm pizzy, wygląda, jakby miał zaraz beknąć. Obrazki dobre, w ogóle ciekawie, że Frank był 20 funtów cięższy od Cygana a wyglądał na mniejszego.
 
Ma ktoś może fotę w drobej jakoś jak Junior wykonuje zawsze na początku walki ten gest zapraszający rywala do walki (zaraz po przedstawieniu jego osoby)? Bo chcię coś z tego zrobić a nie mogłem znaleźć.. ;f
 
Za mała jak na mój gust

foto:

.
331evrc.jpg


PS
Do kolegi ktory nie bardzo kuma i pisze ze ja nie wiem o co chodzi. Gratuluje wypranego mozg przez TVN i TV TRWAM mowiacego ze sa tylko 2 opcje polityczne w pl. PiS n POooo. Zasadniczo jezeli uwazasz ze ktos nie pała miłością do jednej to musi kochać drugą jestes ograniczonym wąskomyślącym termitem w stadzie. Gratuluje.
 
Back
Top