Tanio skóry nie sprzedam

Skasowali mi konto za poglądy :jarolaugh:
images
 
Zrobiłem obiad i sprawdziłem z koordynatorem projektu, czy nie powinienem ponaglić kontrahenta.

Stwierdził, że zrobiliśmy z naszej strony wszystko i teraz czekamy na ich ruch.

Odparłem że w takim razie zaparzam herbatkę i czekamy. Pogratulował mi decyzji i tyle na ten tydzień:antonio:

Wprowadziłem jednodniowy tydzień pracy, więc jeden ruch i chujem do góry leżę :jarolaugh:

Teraz się zjarałem dwoma gatunkami skuna i będę grać w grę. Bo żyć trzeba umić :muttley:
wkręć mnie królu
 
Ale co w tym śmiesznego? Stary film. Fiorella Díaz Díaz została zadźgana w Peru przez swojego eks - Elmera Lucano Llanosa. Jej nowy partner dla którego zostawiła tego czuba sam uciekł i przeżył. Nagranie w ogóle jest z jej domu. Tutaj nawet nie ma zdrady czy coś. To jest czysty dramat.

Nie napisałem że to śmieszne. Właśnie nie chciałem stygmatyzować, że zdrada czy coś, bo mógł być to podobny odpał jak z tym psycholem z Poznania.
 
o, akurat jakiś na oko 10letni ukr, przpreszaam [rzyszły albo już w papierach Polack właśne złapał swoją truerodaczkę za krocze, po czym ona biegła za nim próbując chyba go złapać, ciekawe za co. Dzieci pięknie bawią się tu u nas na Muranowie. I ta różnorodność gdy rusze się dalej niż 68 kroków poza własne mieszkanie. Wczoraj jakaś murzynka pytająca mnie mnie o drogę (okopowa? okopowa fiftisix fiftisk, i telefon z mapą mi macha - co za jebana małpa) a dziś na mieście 60% ukraińskiego, 10% chujwiejakiego, 19% łamanego angielskiego jakiejś 5/10 polskiej szmuli z niejasnym wypierdkiem ciemnej maści, równie inteligentnym i napalonym jak ona, i jakieś max 11% kurwa procent polskiego, w tym 5% to jebane genz ze swoją wiadomą autoambicją, 2% stare baby sama nie wiedzące co pierdolą, 2% głupich pizd gadających o robocie między sobą i 1% białych, kulturalnych i zacnych Europejczyków
czas się zawijać z tego świata
 
Back
Top