Tanio skóry nie sprzedam

dzięki Cactus



już tyle popsułem w swoim życiu, że mam dość... teraz musi się udać, nie ma bata



ide jutro po anticol do lekarza, muszę odzyskać to, co straciłem, no i samego siebie



bo to już jest parodia, nie życie



sorry za smuty i pozdrawiam ciepło
 
Witam ;) Na forum jestem nowy, jednak śledzę je od dawien dawna. Dziś postanowiłem się zarejestrować u Was i w moim debiucie na forum wrzucam taki o to filmik. Mam nadziję, że komuś się spodoba i nie będzie lipy :D Pozdrawiam i witam raz jeszcze.
 
Witamy dotychczasowego obserwatora wśród swoich ;) Debiut z gatunku "chwila refleksji ", przyjemny w odbiorze.
 
Witaj. Szkoda, że nie jestes kobietą, ale jestem w stanie przełkąć gorycz rozpaczy i jeśli nie jesteś gimgówniarzem z pokolenia KSW 12, to nie będzie lipy.
 
6113_e495_500.png




tumblr_lxgpk8HC0S1qfvo9z.jpg
 
Anderson Silva vs Chael Sonnen na Maracanie :-)



W 2012 planują UFC we Francji, Chinach i Korei Południowej.
 
Gaahl rządzi :D uwielbiam ten fragment :) ale dla mnie najbardziej zabawną postacią BM jest Abbath z Immortal ;] Kocham go :D



2 lata temu byłem na Gorgoroth i szczerze mówiąc, nie dało się z tego koncertu nic zrozumieć, podobnie zresztą, rok temu na koncercie Mayhem, nie czaje, słucham tej muzy, ale live nic nie słysze :D z drugiej strony, może nastepnym razem pojde na koncert trzezwy ^^
 
No to Jebaka - powodzenia!



Ps. Na forum jest jeden wyleczony - sam sie przyznał w temacie Filmy... Nie podaję jego nicka, bo może sobie tego ponownie nie życzy. Spróbuj go znaleźć i skontaktować się - jeśli chcesz. Jego mail jest dostępny w temacie z mailami. Ew. priv do mnie
 
dzienks Kaczka



póki co jest nieźle, jutro idę po anticol do lekarza. dziś zrobiłem hardkorowy trening i nawet nie myślę o alko. tylko sam nie wiem czy trzęsę się ze zmęczenia mięśni, czy... z innego powodu
 
No to jebaka powodzenia rowniez życze.



Dodam ze taka walke moze ułatwic -siłownia no ale trzeba przedewszystkim chciec.Mam nadzieje ze niebrakuje checi. Trzymam kciuki.



Życze ci jak najlepiej :).
 
Back
Top