Tanio skóry nie sprzedam

Już są pod innym tytułem na youtubach.
Te komentarze niszczą.
"Sce kebsa z sełem"
"Banda patusów z gangu Viceroy"
:waldeklaugh:
jaracie sie jakby gang rozbili. Ja to ozumiem bo policja w Polsce generalnie nic nie robi., Od 20 lat pierwsze normalne zatrzymanie a nie chowanie sie po kątach i zatrzymywanie skejtów z browkiem skitranych przy krzakach
 
jaracie sie jakby gang rozbili. Ja to ozumiem bo policja w Polsce generalnie nic nie robi., Od 20 lat pierwsze normalne zatrzymanie a nie chowanie sie po kątach i zatrzymywanie skejtów z browkiem skitranych przy krzakach
To przyjedź do nas, to zobaczysz czy to pierwsze normalne zatrzymanie.
 
To przyjedź do nas, to zobaczysz czy to pierwsze normalne zatrzymanie.
w Krakowie na błoniach policja ...10 la temu... jak tam mieszkałem od urodzenia bom krakowiak i wiem jak policja jest słaba i fikcyjna ..omijała największe grupy patologii dając im tym samym przyzwolenie na to co wyprawiali a kroili wszystkich np. aż się trzęsło czy napierdalali obok zatrzymania hehe kogo policja zatrzymywała ?studentów z małym piwem czy skejtów z blantem . a obok facet leje babe. hehe, standart, dlatego nie ma szacunku do policji. Żałosne to byo whuj
 
w Krakowie na błoniach policja ...10 la temu... jak tam mieszkałem od urodzenia bom krakowiak i wiem jak policja jest słaba i fikcyjna ..omijała największe grupy patologii dając im tym samym przyzwolenie na to co wyprawiali a kroili wszystkich np. aż się trzęsło czy napierdalali obok zatrzymania hehe kogo studentów z małym piwem czy skejtów z blantem . a obok facet leje babe. hehe, standart, dlatego nie ma szacunku do policji.
Przecież w dwóch na patrolu nie przepierdolą całej ulicy z jebanymi patusami.
Jasne, że jak wszędzie, tak i tam są cwaniaczki, ale nie wrzucał bym wszystkich do jednego wora.
 
Przecież w dwóch na patrolu nie przepierdolą całej ulicy z jebanymi patusami.
Jasne, że jak wszędzie, tak i tam są cwaniaczki, ale nie wrzucał bym wszystkich do jednego wora.
po błoniach jeździli furgonem radiowozem w 4erech. zatrzymywali zwykłych obywali a obok dresy bili ludzi. Normalka w krk. Na moim osiedlu jak był jakis patrol to jak słyszał głosy podniosłe to zmieniał tresa w odwrotną strone, Wszyscy y mieli z tych pizdeczek beke./
 
FB_IMG_1565021432513.jpg
 
Back
Top