Tanio skóry nie sprzedam



1. Przeciwnik na pewno nie spodziewał się takiego rozegrania rożnego, więc element zaskoczenia zachowany :awesome:
2. A mówią, że polscy piłkarze nie potrafią robić takich celnych przerzutów na drugą stronę boiska :jump::jump::jump:

A tak serio, to kurwa nie wiem co powinno zostać pierwsze zdelegalizowanie - polskie mma czy biedaklasa :v
 
709b58fe32ef7b645deed2d045427cf4.jpg
 
Takie pół na pół. To chyba powinno wylądować w Polityce ale poziom absurdu jest tak wysoki, że wrzucam tutaj.
 
Frimig próbowałeś?
Tak, na przemian go właśnie biorę z Cinie, bo to w sumie dokładnie to samo(w zależności co można dostać).
Ostatnio jednak nie umiem go nigdzie kupić, a jest tańszy (chociaż też podrożał).
Teraz od 10 kwietnia biorę Flunarazinum. Mam to trzy miechy brać, ale efektów nie widać, bo od wtorku się męczę z deklem.
 
Tak, na przemian go właśnie biorę z Cinie, bo to w sumie dokładnie to samo(w zależności co można dostać).
Ostatnio jednak nie umiem go nigdzie kupić, a jest tańszy (chociaż też podrożał).
Teraz od 10 kwietnia biorę Flunarazinum. Mam to trzy miechy brać, ale efektów nie widać, bo od wtorku się męczę z deklem.
W DOZie jest i chyba Gemini. Online możesz zamówić. Receptę przy odbiorze pokazujesz.
 
Back
Top