Tanio skóry nie sprzedam

56611712_990893164443849_6251790847445041152_n.jpg
 
za każdym razem
comment_rvrlNRMk4CvvYgXmjrzAEmPCM476nzPw.jpg

:beer: Jedna z sytuacji, które powodują u mnie skumulowanie nerwów i wieczorną kurwicę, bo z takim czymś się spotykam praktycznie codziennie. Najgorzej jak po schodach na te same piętro idzie grupka 3-4 osób, które idą wolniej od Ciebie, tutaj nawet o jakieś 30% wolniej mogą iść, bo i tak zakorkują przejście. Kurwicy można dostać.
 
:beer: Jedna z sytuacji, które powodują u mnie skumulowanie nerwów i wieczorną kurwicę, bo z takim czymś się spotykam praktycznie codziennie. Najgorzej jak po schodach na te same piętro idzie grupka 3-4 osób, które idą wolniej od Ciebie, tutaj nawet o jakieś 30% wolniej mogą iść, bo i tak zakorkują przejście. Kurwicy można dostać.
Wtedy robisz mniej więcej tak:
:enterthehorwitch:
 
to japierdole jest takie polskie. Sami nawpierdalani glutenem, chemicznym pieczywem, spaghetti z słoika które smakuje jak keczup i skąłda się w 50% z zgniłych odpadków i 50% emulgatorów , zwłokami zwierząt hodowanych w bestialskich warunkach , w jebanej depresji narzekactwie i czepialstwie, najebani co weekend,z swojego parteru egzystencjalnego wydają sądy na temat ludzi którzy w tym gównie nie tkwią. Na zasadzie jprld kurwa, ja se tu odgrzebie spod gówna kawałęk ziemi i se przysiądę, a lta rozpuszczona dziewucha narzeka że jej gównem śmierdzi na świecie ,co za idiotka
właśnie tak jak piszesz.
 
Back
Top