Tanio skóry nie sprzedam

dsmW8QY.jpg
 
Francja teraz?
Ja najpierw myslalem ze Wenezuela jakaś, ale tak naprawdę nie wiem.
"Policia" w paru językach występuje (np. albański).
Google translator wykrywa "policía auxiliar" jako hiszpański, co by do Wenezueli pasowało.
 
No co, klasyczna promocja :fjedzia:
Nie taka klasyczna - rzadko widać promocje w stylu "Bierz, ile udzwigniesz - zapłać chociaż grosik na tacę, a jak jesteś kozak - to więcej". Ostatni pewnie jeszcze tacę zapierdolił :waldeklaugh:
 
Może z 2 miechy temu kumpel mi powiedział co mogę zrobić żeby nie wyświetlało mi takich mądrości i innych od poldebili... wcześniej wszystkich kasowalem.
Ale co trzeba mieć w głowie żeby czymś takim dzielić się ze światem.. :benny:
Ja nawet mysle, ze to moze byc specjalne profilowanie "pustostanow", bo przynajmniej w teorii takim latwiej cos pewnie wcisnac ;)

Albo jeszcze lepiej, profil przedszkola na fb, podbija laska z pytaniem "szukam pracy, czy jest jakas?", a na zdjeciu profilowym zatopiona w dymie wiadomego pochodzenia. No ja pierdole?
Tak teraz mlodzi szukaja pracy??
 
Ja nawet mysle, ze to moze byc specjalne profilowanie "pustostanow", bo przynajmniej w teorii takim latwiej cos pewnie wcisnac ;)

Albo jeszcze lepiej, profil przedszkola na fb, podbija laska z pytaniem "szukam pracy, czy jest jakas?", a na zdjeciu profilowym zatopiona w dymie wiadomego pochodzenia. No ja pierdole?
Tak teraz mlodzi szukaja pracy??
W każdym pokoleniu nie brakuje głupców.
:fjedzia:
 
Racja, głupców nigdy nie było mało.

To nie wiem, może brak elementarnej znajomości rynku pracy (zagadywanie na komunikatorze?)?
Może nawet i kultury (często bez "dzień dobry", czy choćby "witam").

Eeee, starej daty jestem. SKS. Idę poskrzypieć kośmi gdzie indziej ;)
Skrzyp nam tutaj, dziadku. Byle do rytmu :gospeldance:
 
Back
Top