Tanio skóry nie sprzedam

Mzc0MTU1JBNMf2JiYQU1TlcFYjB7Rj0TDldjJDkefE9TCHVgZAN-TE4dfGJsBX1NWgF9YXpZKBZNWj0z
 
Do sklepu czasem przychodzi taki Sebek cwaniak i chamsko zarywa do dziewczyn na kasie. Dzisiaj jeszcze blokował kolejkę i musiałem podejść zwrócić mu uwagę na prośbę kierowniczki. Ten do mnie, że mam spierdalac. Akurat miałem w ręku kolektor, czyli takie gówno do inwentaryzacji gdzie jest m.in czytnik kodów kreskowych. No to myk mu po oczach. Pyta o chuj chodzi, a ja, że zeskanowalem mu siatkówkę oka i poszło na policję. I jeblo. Sebek ciężko dysząc rozgląda się po sklepie, wraca spojrzeniem do mnie i zaczyna drzec się i machać rękami jakby palono go żywcem. Trwa to kilka sekund po czym krzyczy, że on ma kurwa zawiasy i teraz umrze xD powtarza to trzy razy po czym truchtem wybiega ze sklepu krzycząc ciągle "chuj kurwa". Wszyscy patrzą w kolejce o chuj się dzieje, ja odwracam się zadowolony a za mną kierowniczka z miną jakbym zrobił kupę na środku sklepu. "Nie rób tak" i sobie poszła XD
Autentyk z dziś. Ziomek brata robi na ochronie w Rossmanie.
 
https://www.rt.com/news/434375-frozen-worms-alive-siberia-permafrost/

Odmrozili dwa robale, jeden ma 35 a drugi 47 tysięcy lat, mniej więcej. Tzn. Pewnie mają mniej, tylko kilkadziesiąt tysięcy lat spędziły w zamrożeniu w permafroście, czyli wiecznej zmarzlinie w Jakucji. Wniosek na szybko - Ponieważ oba robaki to samice, to jak cie baba wkurwia, to wsadź ją do chłodni. Na starość jest szansa, że dalej będzie rześka, i będzie cię wkurwiać.
 
Back
Top