Tanio skóry nie sprzedam

going-to-leave-a-red-spot.gif
:beczka:
 
Wyjątkowej klasy dyskusja w komentarzach pod filmem o Breiviku. W chuj długie, bardzo mocno nie polecam :antonio:

mirosław popychaczek
2 miesiące temu
Breivik wystrzelał następne pokolenie partyjnych aparatczyków

8


Sebastian 3 tygodnie temu (edytowany)
mirosław popychaczek szkoda ze ciebie tam nie było i nie dostałeś kuli w ten pusty łeb!!!



mirosław popychaczek 3 tygodnie temu
Sebastian, hm...mnie Breivik by nie odstrzelił, swoją drogą to pewnie niedługo Breivik będzie honorowym obywatelem Polski, za wkład w obronę wartości europejskich. kto miałby mnie tam zastrzelić? islamisty?

1


Sebastian 3 tygodnie temu
mirosław popychaczek jak nie ma kto ci jebnąć w łeb to moge ja, bezpłatnie, zebyś sie przypadkiem nie rozmnożył, pisowski pojebie! dostaniesz w ryj aż zęby wyplujesz, jak je masz, może wstrząs przywróci reszte myślenia w twojej zjebanej bani.

1


mirosław popychaczek 3 tygodnie temu
Sebastian, oj! bo się przestraszę! ciapacki ryju i chujolizie, swoją drogą nie lubię PiSu, jestem narodowcem endekim. oczywiście nie myśl sobie, że jak cię jakiś islamista kozikiem po gardle przejedzie, to będę na nim szukał pomsty, raczej najszczę na twe zwłoki

1


Sebastian 3 tygodnie temu
mirosław popychaczek spierdalaj, przeteleportuj sie do gestapo albo nkwd "narodowcu" z końskiej pizdy, przez takich trzeba sie wstydzić na świecie. sie chociaż nie przyznawaj i nie chwal ze jesteś polakiem.



mirosław popychaczek 3 tygodnie temu
Sebastian a przed kim mam się wstydzić, że ty uważasz się za Słowianina? przed murzynami? czy budhystami? Gestapo to była szwabska służba bezpieczeństwa, a NKWD komuchistyczno-żydowska, więc ani tu, ani tam. ale spoko! wytrzymaj jeszcze troszkę ( no bez przesady, możesz się zawsze poddać eutanazji w Belgii ) a islamisty z Ciapatalandii gardziołek tobie Sebuś poderżną i ja się trudzić nie będę musiał



Władimir Czacha dymi 3 tygodnie temu
Chuj Ci w dupe miłośniku dzieciobójcy pedofilów też wsperasz nazistowska pało udająca patriotę



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
internacjonalisci z definicji nie są patriotami tylko zdrajcami Ojczyzny i Narodu, przedkładając obcych nad swoich, więc spierdalaj do Ciapatalandiui Czacha, tylko że patrioci Ciapatcy tobie łeb ujebią. Ciapaki ostatecznie cię ,,rozwiążą" a młodzież 17-19 to nie dzieci tylko dorośli ALLAH AKBAR! Mahomet to potwierdził biorąc za żonę 6letnią Aiszę!

1


Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek a kim są ludzie mordujący mężczyzn kobiety i dzieci ze swojego kraju?bo miały inne poglądy? Prędzej Ty mi utniesz ten łep niż Ci muzułmanie



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
Wymordowanie krajanów to nie zdrada narodu?



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek z takich debilnych poglądów jakie masz w tej małej mózgownicy powstał faszyzm we Włoszech i nazizm w Niemczech który w obu przypadkach skończył marnie ale za nim to zrobił to wymordował mase ludzi w tym i Polaków a wy tępe gnojki ukradliście symbol powstańców którzy walczyli z takimi poglądami jakie reprezentujesz jesteście pośmiewiskiem i hańbicie Polskie barwy



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek dla was narodowych bałwanów każdy kto myśli inaczej jest lewakiem i wrogiem bo 90% was to mali ludzie z wielkimi kompleksami



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek najmłodsza ofiara miała 14 lat ale taki faszysta jak Ty ma tak fabrycznie że tłumaczy dzieciobójce



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
Sebastian daj spokój nie wytłumaczysz tym faszystowskim ścierwom



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
ARABSKIE FASZYSTY WAM OBU WYTŁUMACZĄ, CZACHA CI ZADYMI JAK CIĘ NAFTĄ OBLEJĄ. SPOKO CIULÓW ZABIJAĆ NIE BĘDZIEMY, TYLKO WAS NA WET-FRONT POŚLEMY, A CIAPTE ZROBIĄ SWOJE



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
ZGODNIE ZE statystykami 90% populacji każdego kraju to miernoty Czacha Dymisz



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
zdrajców się nie morduje tylko kara



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek ty zaliczasz się do miernoty niczym nie różnisz się od członka isis też nie lubisz inności... do tego dzieciobójce uważasz za bohatera dla mnie zamachowcy obojętnie jakiej frakcji czy religii to idioci a ludzie trzczący idiotów to?



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
Czczący przepraszam za nim mnie skarcisz



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
co cię powstrzymuje przed wyjazdem do Ciapatalandij i likwidacji islamistów? wrodzone tchórzostwo? Czacha dymisz! tchórzem!



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek co Cię powstrzymuje przed wyjechaniem na misje i walka z isis skoro tak na nich szczekasz? Strach czy za głupi jesteś i na psycho testach byś odpadł?



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem, co mię powstrzymuje? niby czemu mam wybijać Ciapatych? żebyś mię później opluwała jako faszyystę? nie chcą mieć isis u siebie to se niech Ciapateich sami wytłuką lub z twoją pomocą. a jak nie to niech mają isis, takiś bystrzak i muszę tobie tłumaczyć oczywistość?



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek nikt ludzi walczących z isis nie uważa za faszystów



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek poczytaj lepiej ilu Polaków wyjebało do syrii po drugiej wojnie światowej i nikt nie robił im wyrzutów



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
chuj mię obchodzą polscy emigranci do kraju takiego czy srakiego, wyrzekli się Polski i narodu, to chuj z nimi, a ty Czacha dymisz tchórzem, możesz do nich dołączyć i emigrować, zrobisz nam przysługę



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem, każdy kolo z isis jest Ciapatym, isis składa się z Ciapatych, więc walcząc z isis walczysz z Ciapatymi, proste jak maczuga tylko nie dla cepa jak ty, nie mogę się doczekać Czacha, aż Ciapate z isis poderżną tobie gardło-Czacha dymisz tchórzem i durniem-i oni to zrobią!



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Sebastian i Czacha dymisz tchórzem i durniem-każdy islamista z isis to Ciapaty, Ciapate z isis idą, aby wam obu łby poucinać! to ucięcie wam łbów przez Ciapatych, będzie bardzo radosnym wydarzeniem dla mnie!



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Sebastian i Czacha dymisz tchórzem i durniem-kto was przed isis obronie? Breivk siedzi pod celą, a ja nie mam ochoty was bronić, no kto was przed Ciapatymi z isis obroni? a Oni już idą po was obu i innych takich POjebów! i nie obrażajcie mię kurwy POjebskie, żem z PiSdu, jam ENDECJA od Dmowskiego, tradycyjna i prorosyjska! wy kurwy ciapackie!



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek popychaczek popychaczek.... pies Cie jebał jak konie klacze.... popychadło jesteś a nie inaczej.... idź jebnij się na line nikt po tobie nie za płacze.... marny z Ciebie Polak co jedyne nieuk polaczek.... wsadź sobie cebule do dupy panie Mirek Cebulaczek.....



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
co to uroki rzucasz Czacha dymisz tchórzem i durniem? Ciapate islamisty wsadzą tobie granat w dupę i dobrze zrobię! a może swym młodzińcom w ramach poligonu każą cię bagnetem przebić? tak inne Ciapate z Japonii w czasie ostatniej wojny światowej na jeńcach się ćwiczyły, ale jako erudyta wiesz o tem doskonale...



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek dobra weź zrób okop, załóż zasieki i się w nim schowaj przed inwazją muzułmanów bo widzę że srasz grubą kupą przed nimi tylko żebyś czasem nie doczekał zamiast muzułmanina starości w tym bunkrze..



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek wszędzie wytykasz od tchórzy a przeraża Cię wszystko co inne



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem, stereotypy lewackie wyżarły ci mózg, nawet tak gówniany jak ten co miałeś, Ciapate nie będą mieć z tobą wiele roboty, ale ja to przeżyję! ;-)



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek widzisz ciemna maso dla mnie faszyzm komunizm czy wszelaki totalitaryzm to gówno trzymające w ryzach marionetki takie jak Ty lewica prawica w mózgu martwica i jak tam w bunkrze będziesz czekał za inwazją to powieś sobie plakat dzieciobójcy i zbij gruche



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
Dla mnie jesteś jak pedofil



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
ujadaj, ujadaj, jak ci gardło poderżną to nie będziesz mógł Czacha dymisz tchórzem i durniem



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem, gdakaj no bo Ciapatym gdakać nie będziesz z miejsca cię ujebią i to na śmierć!



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek nic mi nikt nie zrobi założył bym się z Tobą i spotkał za kilka lat ale jak Cię znajdę jak Ty w bunkrze będziesz siedział w stroju gestapowca



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem, za niedługo, będziesz masowo zabijać Ciapatych i cieszyć się, że to oni zginęli a nie ty plugawcu. a co do mnie to masz słuszność. my narodowcy poślemy cię na front, a sami będziemy siedzieć w bezpiecznych bunkrach i tylko rozstrzeliwać was POjebów, jak Breivik na Utoji, żeby was POjeby do walki z Ciapatymi zachęcić-czeka cię kula w łeb, od Ciapatych luub od swoich! ha ha! ! he! he! hi! hi! hi!



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Sebastian i Czacha dymisz tchórzem i durniem, nadajecie się obaj tylko do biegania po polu bitwy jako przynęty dla Ciapatych, jak was będą wystrzeliwać, to my ich namierzymy i zlikwidujemy! jak widzicie pomścimy was!!!



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek i przeczytaj uważnie mnie Ty grasz tu patriotę.. a nie znasz polskiego wystrzeliwywać się pisze a nie wystrzeliwać.... Patriotyzm to również dbanie o język ojczysty



Władimir Czacha dymi 2 tygodnie temu
mirosław popychaczek więc jak sam sobie odpowiedziałeś niczym nie różnisz się od przygłupa z isis



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
Czacha dymisz tchórzem i durniem co do języka, to prawdziwi patrioci używają tylko starocerkiewonosłowiańskiego



mirosław popychaczek 2 tygodnie temu
a wali mię twoja opinia o mnie Czacha dymisz tchórzem i durniem, starczy że cię ISIS-mani ujebią

EDIT : O jasny chuj, rzuciłem okiem na pozostałe komentarze, mózg rozjebany...
:mjsmile:
 
Back
Top