Tanio skóry nie sprzedam

Twoje żarty mnie już nudzą. Skąd mamy mieć pewność, że Ty nie mieszkasz z rodzicami ? Ja mieszkam i nie widzę w tym nic złego "Panie Najstarszy"
 
znalezione na nokaucik.pl.....

Już w listopadzie dojdzie do kolejnej walki najbardziej popularnego rosyjskiego zawodnika mma, Fedora Emelianenko. Tym razem car zmierzy się z Jeffem Monsonem i jak spekulują różni fani na rosyjskich forach o sportach walki, jest duże prawdopodobieństwo, że Monson już wie jak zakończy się ten pojedynek, do czego przekonać mieli go w sposób, w jaki przekonuje się w krajach komunistycznych, właściciele federacji M-1. Nie byłoby to bardzo dziwne, ponieważ ewentualna przegrana Fedora z Monsonem byłaby definitywnym końcem jego kariery, a wygrana może bardzo ułatwić powrót do USA i negocjacje z kolejnymi organizacjami. Jeff Monson natomiast wydaje się być idealnym zawodnikiem, który byłby gotów przyjąć łapówkę. Odkąd został zwolniony z UFC walczy on na całym świecie z różnymi rywalami, za różne, ale niekoniecznie największe pieniądze. Zakładając, że wziął • w łapę • od sztabu Fedora, jego kariera nie ucierpi na tym zbyt mocno, natomiast skorzysta portfel.
 
To nie żart. Jak oglądałem u ciotki galę gdzie Jones pokonał Szoguna - to mordę wydarłem pare razy tak - że ciotka z wujasem rano nie wiedzieli co się działo :-)



Btw. "Odchudziłem" troszkę swój profil (awek i sygnaturka) - będzie trochę przejrzyściej na forum. Pozdro
 
CainMatador.jpg




dossantos-cain-girl_medium.jpg




1291216950_by_Welniok_500.jpg




855o.gif




m0yl0.jpg




pewnie wiekszosc byla wczesniej:-)
 
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=2670463







Polecam, wkrętowa gierka karciana. (Wklejam tu bo nie chce tworzyć tematu osobnego a skoro tutaj się wkleja wszystko to i link do gierki też może być.)
 
Brak avatara nie czyni tego forum nawet odrobine bardziej przejzystym :)






Ale ile można słuchac co któryś post, że drażni Cię gęba Jonesa, itp..? :-) Teraz przynajmniej ten argument do krytykowania Wam odpadł. Często piszę, więc brak sygnaturki z gifami, też wierzę,że uznacie na "+"







Btw...
 
Ja obudzilem wszystkim w domu tylko raz, kiedy Crocop walczyl z Gonzaga. Puscilem piska jak panienka na caly glos :-)
 
spoko kaczka, ja wiem co to miłość, moja jest ładna, jest nimfomanką a do tego sprząta i gotuje..



PRZEBIJ TEN IDEAŁ:)
 
Dzięki filmikowi Perverta :-) byłem świadkiem cudu



kaczka myślałem że to ty nosisz spodnie w domu, a jednak



sprzątasz i gotujesz :-) Porażka
 
@Yazz: Ale do Wallace'a nie zadymił po tym jak nim pchnął :-) Fakt Ben maił przyłbicę :-)







@Dazz - no cóż, nie każdy ma tak dobrze ,że baba mu za służącą robi :-)
 
Back
Top