Tanio skóry nie sprzedam

66596625m.jpg
 
Napisałeś koleny bzdurny post...? haha dobre .... <NOT> - żałosne :-)



@Perfumiarz - tak patrzę na Twe ostatnie wpisy na forum i oprócz czepiania sie mojej osoby, dziękowaniu za pochlebne opinie o twym profilu na FB i inne bezwartościowe bzdety, doszedłem do wniosku ,że wartość merytoryczna Twoich wpisów winduje Ci na zaszczytne miejsce w rankingu spamerów (oczywiście za mną - bo nawet w spamowaniu jesteś gorszy). :-)
 
słońce na zmianę z deszczem, niestety z przewagą tego drugiego. Jedno za to jest pewne, już nigdy nie będę narzekał na pogodę w PL, tutaj jest 100x gorzej :>
 
@Perfumiarz - tak patrzę na Twe ostatnie wpisy na forum i oprócz czepiania sie mojej osoby, dziękowaniu za pochlebne opinie o twym profilu na FB i inne bezwartościowe bzdety, doszedłem do wniosku ,że wartość merytoryczna Twoich wpisów winduje Ci na zaszczytne miejsce w rankingu spamerów (oczywiście za mną - bo nawet w spamowaniu jesteś gorszy)






Ej szczerze mówiąc, to też to zauważyłem ostatnio. Szczerze mówiąc nie wiem jaką Ty masz przyjemność w tym żeby go krytykować na każdym kroku. Śmieszy mnie to strasznie, bo to chyba oczywiste, że łatwiej by było po prostu zignorować to co Ci się nie podoba :)
 
@Kaczka



Dzięki tobie jak rano przeglądam forum odrazu szybciej poranny kibel idzie. Nie wiem gdzie pobierałeś lekcji spamu ale najwidoczniej skończyłeś tą naukę z wysoką oceną. I zamiast pierdolić za przeproszeniem o bezsensownych postach to popatrz na swoje juz nie powiem wszystkie posty ale na 50% jak nie więcej z nich .



W nagrodę za swoją głupotę film dla ciebie:
 
Uderz w stół , a ....ujek sie odezwie :-)



Czy jak gdzieś pisałem ,że nie spamuję?



Ps. Jako ,że pisałeś o mojej głupocie ( czym akurat mnie obrażasz) - też mam dla Ciebie film w nagrodę:
 
Back
Top