Tanio skóry nie sprzedam

Jeden chuj gdzie stał jak dla mnie. Jakby nie było był za siatką. Pomijając jego lokalizacje skupiłbym się na tym, że zawodniczka pozbawiona jest ludzkich odruchów. Chyba każdy z nad podszedłby do tego ziomka od razu i powiedział coś w stylu "przepraszam koleś, wszystko ok?"
ogolnie beka, ze typka na ms nie potrafi trafic taka mala kula w takie szerokie pole..
 
Jeden chuj gdzie stał jak dla mnie. Jakby nie było był za siatką. Pomijając jego lokalizacje skupiłbym się na tym, że zawodniczka pozbawiona jest ludzkich odruchów. Chyba każdy z nad podszedłby do tego ziomka od razu i powiedział coś w stylu "przepraszam koleś, wszystko ok?"
Jakbyś potrącił człowieka samochodem bo wszedłby Ci pod auto to zacząłbyś się z tego cieszyć,wzruszyłbyś ramionami i pojechał dalej bo to nie Twoja wina? Kurwa bądźmy ludźmi.
Ja się nie dziwię, że dziś większości ludzi to kurwy i chuje. Niestety. Szacunku tym u mnie nie uzyska, niezależnie od koloru skóry. Jednak uważam, że to nie miejsca dla mediów. Rozsądek nakazuje mi tak myśleć, a taka akcja jest tego dowodem. Ktokolwiek rzucał czymś po obrotach wie o czym mowa, tylko człowiek bez wyobraźni pomyśli, że to miejsce jest nadwyraz bezpieczne dla gapiów wszelkiej maści. Spójrzcie ilu miotaczy rzuca w siatkę otaczającą i nie jest to czysty rzut. Wyobraźcie sobie co by było bez siatki i ilu np. biegnących po bieżni akurat by mogło oberwać lub ktoś z publiki...To tylko ludzie, a nie maszyny by zawsze idealnie trafiać ;)

Jakby kamerzysta pod siatką UFC oberwie krwią to też nie może nic mówić, jest tak blisko, że zdarza się. No, ale ciosem nie oberwie, bo siatka jest solidniejsza niż z materiału ;)
 
CeEis-vW0AATIzt.jpg

Cd7Bvm2W0AAKnno.jpg

Cdw0NXoUsAEVqje.jpg
CdOiyZJW0AA-jQF.jpg
 
Na to co Ty :crazy:

A tak poważnie - nie mam pojęcia. Może to odmiana kretynizmu, czy innego gówna Nie wiem. Może go jednak zmniejszyli komputerem
Ja tam gdzieś do klaty czy brody Ci sięgałem głową :D A ten tutaj to cóż :D Swoją drogą czuję, że Mighty Mouse mógłby mimo wszystko pojedynczo sobie poradzić z takimi typami też :D
 
No to petla: co to kurwa jest?

EDIT:
jakos nie przypominam sobie bysmy se na forum po przyjacielsku kurwowali. A mialem ciezki dzien. nie zycze sobie, jasne? zdjalem
 
Last edited:
Back
Top