Tanio skóry nie sprzedam

Tu link torrentowy HD http://www.torrentreactor.net/torrents/5102971/The-Ultimate-Fighter-S13E01-HDTV-XviD-aAF
 
Masakra ustalają ustawę, a nie mają podstawowej wiedzy :-)nawet nie potrafią podać konkretnego argumentu......
 
ktoś oczekiwał od polityków wiedzy i argumentów? :)







8gnYJ1.jpg
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)Przepraszam, ale nic więcej na to nie mogłem napisać.... a tak pozatym, w temacie, dzisiaj gadałem z moją nauczycielką od Historii, spytałem co sądzi o marihuanie, odpowiedziała, że nie może osądzać gdyż nigdy tego nie próbowała, a jeśli ludzie chcą to palić to czemu mieliby tego nie robić. I właśnie to jest normalny dorosły człowiek, a nie ignoranci.
 
Pytałem mojego sąsiada co sądzi o strzelaniu do ludzi ostrą amunicją. Powiedział że nigdy tego nie robił więc nie może osądzać, ale jeżeli są ludzie którzy chcą to robić, to czemu nie ? I właśnie to jest normalny dorosły człowiek, a nie ignoranci.



Głupie co nie ? Tak samo jak cała ta dyskusja.
 
Logan chyba próbujesz przejąć pałeczkę po swoim legendarnym imienniku :-)



Twoje riposty i argumenty powalają :-) trudno napisać coś konstruktywnego ? :-)



A co do tego co wkleił Perfum to 100000x:-) + :-)+:-)= ja pierdole :-)
 
_Logan_







Jeżeli porównujesz strzelanie do ludzi ostrą amunicją i zapalenie skręta to w tym momencie nie warto z Tobą dalej rozmawiać.
 
Logan nie porównuje palenia skretów z strzelaniem do ludzi ostrą amunicją tylko pokazuje iż taki tok myslenia wcale nie jest dobry. Osobiście jestem za legalizacją głównie po to żeby dzieciaki nie biegały z Towarem rozprowadzając go gdzie popadnie swoją drogą pochodzę z małego miasteczka i momentami wydaje mi się ze dzieciakom łatwiej jest dostać marichuane niż alkohol, poniewaz żeby dostać alkohol musza poprosić o to kogos starszego na co nie wszysyy się godzą a obrod marichuaną i tak jest nielegalny więc nie robi to róznicy komu sprzedają ją "dilerzy".
 
Wg. mnie najbardziej absurdalne jest to co wbija się nieletnim do głowy.W podręcznikach do biologi czytamy że marihuana jest tak samo szkodliwa jak kompot i jest zwana potocznie śmieszką.Dowiemy się też że dilerzy mieszają narkotyki z łakociami i proponują małym dzieciom jako cukierki po których bedzie fajnie itd. WTF? Każdy diler powie wam że on nie musi chodzić pod szkoły tylko ludzie sami ich szukają.Znam przypadek kiedy jednego dilera szantażowali gimnazjaliści że jeśli im nie sprzeda zioła to doniosą na niego.







Jeśli to nie żart to dzisiaj sejm przyjął nową ustawę o przeciwdziałaniu narkomani.Jeszcze czekamy na Senat i Prezydenta.Z tego co przeczytałem ciut o tym wynika z tego ,że prokurator może odstąpić od konsekwencji albo nawet policjant może cie puścić wolno przy zatrzymaniu:



art. 62a. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w art. 62 ust. 1 lub 3 są środki odurzające lub substancje psychotropowe w ilości nieznacznej, przeznaczone na własny użytek oskarżonego, postępowanie można umorzyć również przed wydaniem postanowienia o wszczęciu śledztwa lub dochodzenia, jeśli orzeczenie wobec sprawcy kary byłoby niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu, a także stopień jego społecznej szkodliwości.
 
może, ale nie musi. I każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. To nie żart, wczoraj platforma się wypowiadała na ten temat.



btw, naprawdę sądzicie, że polska policja będzie "łaskawsza"? w dobie, kiedy wypisują sobie mandaty nawzajem tylko po to by wyrobić normę?
 
Mam wrażenie że nie przeczytaliście do końca mojego posta, cytuję siebie:



"Głupie co nie ? Tak samo jak cała ta dyskusja"



Naprawdę musiałbym napisać że to ironia ? sawikoslokos zajarzył o co chodzi... Koniec offtopa z mojej strony.
 
Mielismy juz w Polsce legalna trawe , mozna bylo miec 2 lub 3 gramy na wlasne potrzeby .



Pamietam ze za czasow Kwasnieskiego zniesiono to prawo , bylem wtedy w Holandi ;-)



Pech chcial ze zostalem ofiara nowego prawa , i za sladowe ilosci dostalem jakies dwa lata w zawieszeniu.



Czy nauczylo mnie to cos , kompletnie nic .
 
Moim zdaniem wszystkie narkotyki powinny być legalne. Od trawy po speeda, crack etc. Po to człowiek ma mózg żeby go używać, a jak ktoś nie potrafi to powinna go spotkać kara.




Sorki jestem za legalizacją Ganji , ale broń Boże innego chłamu. Co z tego , że ja mam mózg skoro ten zafajdany dres spod mojego bloku znów się naćpa i tym razem zrobi coś gorszego ? A jak kokę by zalegalizowali to było by ich 10 razy więcej , dzięki za takie coś. Starczy mi , że czasami nie śpię do 2 w nocy , bo się drze.







Tak jak już ktoś wspomniał piosenka Sokoła idealnie to ukazuje.




Z tego co się orientuję w każdym gimnazjum czy nawet podstawówce można dostać bez problemu narkotyki, więc nie widzę żadnego "ułatwienia dostępu" w ich zalegalizowaniu ( dostępność legalna i tak obowiązywałaby od 18roku życia, tak jak alkoholu, papierosów, a sami wiemy jak to wygląda w realiach )


To źle myślisz , bo u mnie w podstawówce czy gimnazjum dostanie takich środków było niemożliwe.







Dla jasności - nie palę , chcę być fighterem , a to się wyklucza . Pozdrawiam. Jointów nie palę , ale jestem za legalem.
 
Hubi a ja chodzę do technikum i tutaj jak i kiedyś w gimnazjum nie miałem żadnego problemu żeby zdobyć taką substancję.Podstawówka to inna bajka bo w tamtych czasach dla dzieciaka ekstremalnym przeżyciem było jak zapalił papierosa a o takim czymś jak marihuana nawet nie słyszał więc tutaj się zgodzę.Nie piję ani nie palę ale jestem za depenalizacją.
 
Back
Top