Tanio skóry nie sprzedam

c1cea2e247c4060910bd3beadcbe3599.jpg
 
Wiem że to nie miejsce na to, ale nie chce zakładać nowego tematu, a ten jest dość często przeglądany.
Mianowicie mam do oddania kilka plakatów KSW, przeprowadzam się do nowego mieszkania i nie będzie dla nich miejsca żeby powiesić. Jeśli nikt ich nie zechce to je wyrzucę. Plakaty KSW 13 i 20 w gorszym stanie. Mieszkam WWA więc najlepiej żeby to była osoba z Warszawki, nie mam czasu jeździć i wysyłać. Jak coś to pisać.
ksw_13-pl.jpg

ksw-11.jpg

ksw_e1.jpg
KSW17_finalpl.jpg

ksw31.jpg
ksw20.jpg
 
Last edited by a moderator:
@mahonek jeśli je chcesz to pisz i już są Twoje, mam jeszcze karty(nie wiem jak je nazwać) takie jakby z zeszyty tylko że twarde z zawodnikami KSW i UFC( Janek, Cipek, Borys, Kornik, Irokez, Aslambek) i jeszcze jakiś plakat KSW King of the Ring i jakiś plakat z Chmielewskim i Góralem o zajęciach MMA pod patronatem KSW.
 
"All the time! I liked a guy who said while mounted "Hey did I tell you I saved on my car insurance with Geico" " -Big John McCarthy, on weird things two fighters say during a fight.
 
Wiem że to nie miejsce na to, ale nie chce zakładać nowego tematu, a ten jest dość często przeglądany.
Mianowicie mam do oddania kilka plakatów KSW, przeprowadzam się do nowego mieszkania i nie będzie dla nich miejsca żeby powiesić. Jeśli nikt ich nie zechce to je wyrzucę. Plakaty KSW 13 i 20 w gorszym stanie. Mieszkam WWA więc najlepiej żeby to była osoba z Warszawki, nie mam czasu jeździć i wysyłać. Jak coś to pisać.
ksw_13-pl.jpg

ksw-11.jpg

ksw_e1.jpg
KSW17_finalpl.jpg

ksw31.jpg
ksw20.jpg

po co do ch robisz taki spam tymi plakatami wiesiek.
 
Back
Top