Tanio skóry nie sprzedam

#nudawpracy #japierdole

comment_yWw2OKRjkqsSeCTjT9IBuwMs9pRdephD.jpg
 
Ale wątpię, że 14latek kupuje ppv. Łysy dobrze wie, że mało kto z tych prujących jest ich nabywcą.
Ale większość z tych kupujących sie dowie o tym poprzez fora sherdoga i inne. Przynajmniej będą wiedzieli, ze Łysy ma ich w dupie:)
 
Ale wątpię, że 14latek kupuje ppv. Łysy dobrze wie, że mało kto z tych prujących jest ich nabywcą.
ale tego screenshota kilka tysięcy ludzi zobaczy :lol: ja nie wiem po jakiego chuja on się wdaję w te pyskówki. z internetem się nie walczy bo to bez sensu.
 
Przecież on na twitterze ma ten sam styl wypowiedzi od lat, równo jedzie ludzi jak gówno. Jak ci co kupują ppv będą chcieli obejrzeć jakąś galę, to szczerze wątpię że tego nie zrobią bo łysy to kutas, i zwolnił cutmana.
 
Przecież on na twitterze ma ten sam styl wypowiedzi od lat, równo jedzie ludzi jak gówno. Jak ci co kupują ppv będą chcieli obejrzeć jakąś galę, to szczerze wątpię że tego nie zrobią bo łysy to kutas, i zwolnił cutmana.
Nie wiem jaką mentalność maja hamburgery, ale u nas by po prostu odpalili streama:)
 
Nie wiem jaką mentalność maja hamburgery, ale u nas by po prostu odpalili streama:)
Wydaje mi się, że kupują jak każdy inny produkt. Najwyraźniej nie jest to dla nich specjalna rozkminka.

W każdym razie nie wiem jak wy, ale za już więcej ppv nie wykupię:|
 
Back
Top