Tanio skóry nie sprzedam

4f52f082bc94a79ddf1e4996e60f0511_original.jpg
 
Myśle, że do chłopca z rosyjskiego filmu bardziej przemówią takie argumenty od Waszego słabego hejtu rurek, hejterzy!
 
Ohio State I am not impressed by your performance...



a tak poważnie to niezłe synchro, jestem pod wrażeniem.
 
Wardęga mistrzostwo jak zwykle.











A na koniec jak zobaczyłem tego "dresa w jeansach" to wiedziałem,że może być nieciekawie.
 
hehe "dres w jeansach" , to jest jakiś metal- patrz buty- żaden dres w takich glanach nie śmiga
 
To był jakiś dziwny przypadek.



Glany jak metalowiec, jeansy jak normalny człowiek, bluza i styl poruszania się w stylu panów krzyczących JP pod blokiem.
 
Niezle jak probujecie kogos zaszufladkowac, a jedyne subkultury jakie znacie to dres, metal, normalny, jp. :D
 
metalowiec, dres, jp? ja jebe :-) przeciez ten gosciu to normalny skinhead ... glany jeansy, flyers, kaptur. zreszta skini się teraz wozą bardziej na sportowo niz kiedys, ale glany czesto bardzo zakladają. wiem bo znam wielu i gosciu to zwykly skinhead z ubioru jest.
 
jak to powiedział Zimnoch "skinów nie pozdrawiamy...". Ogólnie obraz Skinheada z czasów lat 70/.80 bardzo się wypaczył... obecnie to po prostu "Naziole"...
 
szczerze powiedziawszy to w sumie nie tak mało tradycjonalistów tez ostatnio bywa, wlasnie naziole to teraz bardziej na sportowo się wożą przynajmniej we Wro, ciuchy kibicowskie itd, wg mnie to wiecej typowych skinów nazioli było raczej w latach 90'tych, teraz to w tym stylu się ubierają czaesto własnie ludzie co się odwołują do poczatkow, no naziole tez, wiadomo, ale powiedziałbym ze tych nazioli konserwatywnych w stylu jakos mniej niz kiedys.
 
@Brasil



no to u mnie na wsi innaczej, bo jak spotkasz "skina" to zazwyczaj swasta na ramieniu... do "tryadycjonalistów", a u mnie ich niszowe % nic nie mam. Dbaj o siebie i o swój kraj... Dla mnie OK.
 
no to u mnie na wsi innaczej, bo jak spotkasz "skina" to zazwyczaj swasta na ramieniu
Oj tam oj tam, to był kiedyś znak który miał przynosić szczęscie, symbol słońca, dopiero później został wykorzystany w złych celach, oni poprostu chcą mieć słoneczko na ramieniu i symbol nieustającego szczęscia!
hehehehhe
 
Back
Top