Tanio skóry nie sprzedam

Tomasz



Masz racje, ze nie zabierasz sie za serial poki nie przycztasz ksiazki. Ja tak zrobilem i bardzo zaluje. Z The Road McCarthy'ego juz tego bledu nie popelnie, ksiazki to jest jednak "to cos"
 
@Tomasz - Internety żyły Grą o Tron. Nawet gdy serialu nie ogląałem to i tak znałem połowę obsady:-)



No Hubi dobrze prawi, jako brunetka jest jeszcze ładniejsza.



Ta środkowa pani z podpisu Halnego to Szakira?
 
Hubi, zawstydzasz mnie xD



tumblr_m27yj6d1xA1r5tdn1.gif




tumblr_m2d2tjiVk71rsayido2_250.gif
tumblr_m2d2tjiVk71rsayido4_250.gif
tumblr_m2csuilTUo1rsayido1_250.gif




tumblr_motnzgyByS1qfb5cjo2_250.gif
tumblr_motnzgyByS1qfb5cjo3_250.gif
tumblr_motnzgyByS1qfb5cjo8_250.gif
 
A tak ogólnie to do której ksiązki Martina sięga 3 sezon "Gry o Tron"?



Gambit, dzięki za gify. Aż mi sie miło zrobiło na wieczór :-)
 
Shakira mimo swojego wieku i wzrostu jest niesamowicie pociagajaca kobieta, wcale sie nie dziwie ze Pique ja wyrwal.
 
Na rozluźnienie podczas przerwy między walkami



Kołecki pokonał Szpilke :-)



http://eurosport.onet.pl/mma/szymon-kolecki-pobil-rekord-szpilki/qzv39
 
Pierwsza z lewej już nieaktualna :D



GSP dziwna gęba, Chael i Weidman jacyś niepodobni. W sumie tylko Caina bym na biurku postawił.
 
Czemu Daniel Omielańczuk ma amerykańską flagę na spodenkach? Ktoś się nie popisał. Fajnie, że zrobili mu już figurkę, a nawet nie zadebiutował w UFC.
 
Niedziela wieczór a ja ogląam jak laska maca makaron.







I co gorsza podoba mi się to.



Efekt ASMR W skrócie jest to uczucie przyjemności, objawiające się delikatnym mrowieniem w okolicach czoła i rozchodzącym się wzdłuż kręgosłupa, którego możemy doznać pod wpływem bodźców dźwiękowych takich jak szept, spokojny miarowy głos, rozmaite szelesty, szumy (np. szum suszarki) i inne powtarzające się odgłosy. U każdego człowieka wyzwalaczem ASMR może być coś innego, a u niektórych ten efekt w ogóle nie występuje.
 
Back
Top