Tanio skóry nie sprzedam

Wkuriwa mnie to że wszystkie te "Czeski i Wieski" napierdalają na Dane. Sa zerami, nerdami internetowymi a wypowiadają się jakby ich zdanie było więcej warte od kogoś kto siedzi w tym biznesie pół życia.
 
W naszej lidze, nawet taki Rooney przy Matusiakach i Chinyamach może stać się gwiazdą ;) // Fani Besiktasu przed meczem :



 
strikeforcesergeikharit.jpg
 
Bubi masz racje stare, ale uwielbiam :) horto magiko Panathinaikosu nawet nie wrzucam, bo pewnie większość widziała. Propo zdjęcia Arlovskiego, wszyscy się śmiejemy z jego porcelanowej szczeki, lecz na powyższym zdjęciu po jego prawej ręce wyraźnie można zauważyć, że Andrei szykował się do latającej balachy, niestety nie wyczuł dystansu ... ;)
 
Żeby nie było,nie uważam,że to śmieszne,ale ciekaw jestem co sądzicie o boksie Bazelaka,ja myślę,że w tym aspekcie walki ma na pewno większe umiejętności niż Pudzian i to sporo :)



 
Chyba Cie pogięło jesli myślisz że komuś się będzie chciało oglądać 8 minut filmiku żeby zobaczyc "boks" Bazelaka.
 
Przewijałem dużo, po ile tam rudny trwają? Minutę? ... bo sędzia co chwilę przerywa..
 
seban28



To obejrzyj fragment a nie jojczysz jak stara baba :) Nie chce Ci się - nie oglądaj. W końcu nowego tematu nie zakładałem specjalnie dla tego filmiku,więc ochłoń,to jest luzacki temat.
 
Szczerze, to rzucanie takimi kombinacjami co pół minuty nie przynosi zbyt wielu rezultatów, kondycja chyba gorsza niż u Pudzilli... a siła ciosu - zerowa.
 
Jak na moje oko to i tak lepiej niż Pudzian, ale na boksie się nie znam,zresztą mi też się nie chciało oglądać całego filmiku :)
 
Za to lubię angielskich kibiców, mają rozmach jebani :D ale nasi też tyle że w spalaniu stadionów i wyrywaniu krzesełek :D

@EDIT

Kwiatki z onetu

181 cm, 149 kg wagi - same mięśnie, na setkę 11,8 sek





Trenuję UFC od ponad 4 lat po ok 4-6 godz dziennie i zawodnikow klasy Pudziana leję jak chcę często jedną ręką.
 
Back
Top