Tanio skóry nie sprzedam

co on pierdoli znow???????????????????



saleta go nie udusil on to wygral hahahahaha oszukali chlopa
 
Najman wygrał z jakims chudym chłopaczkiem bez praktycznie zadnej walki na koncie, a cieszy sie jakby walczyl z mistrzem świata :-) żenada totalna.
 
Hahaha, śmieszne to ;D
Najman ładnie się spasł, nic nie pokazał. Mistrzunio też na mistrzunia nie wygląda..
 
Marcin miał takie kurwiki w oczach kiedy podlatywał z kolejnymi wiatrakami na korpus, jakby był siedmiolatkiem polującym na muchę z łapką na owady.



Nie wierzę, że można być aż tak pizdowatym. Najman, przyznaj się, że zakupiłeś sobie ten dewastujący nokaut.
 
"Marcin Najman wygrał" Kurde jak to dziwnie brzmi :-) Wywiady z Cholesterolem po raz n-ty nadają się do Księgi Guinessa w kategorii "głupota" :-)
 
Najgorsze jest to że teraz ma pretekst aby walczyć dalej i szukać "odkupienia" :DDDD



Jak tak wygląda mistrz świata ? " boksu tajskiego" to nie mam pytań...
 
Świetna i niezwykle emocjonująca walka, w końcu nie każdego dnia wygrywa się walkę z Mistrzem Świata Muay Thai! Brawo Marcin! Wierzyłem w Ciebie! :-)
 
Albo ta walka była ustawiona albo ten mistrz jest tak chujowy.W oba warianty jestemw stanie uwierzyć. Dostać tyle razy w kichy i ani razu się nie zasłonić. Widocznie za przegraną było wiecej do zgarnięcia więc warto było odsłaniać kichy na ciosy.
 
"Zabiję Cię" również się sprawdziło.
Czy Wy też widzieliście w ringu tą ekspresję, złość i siłę?
...
 
nawet nie wiedziałem ze to inny, nie sledziłęm tego zupełnie :D



a to ja pierwszy raz o tym całym pacasie słysze, ma ktos jakis wykaz jego walk albo chociaz jakies małe info o tym gościu? czy całkiem możliwe ze to jakiś szwagier Najmana udajacy zawodnika ze słowacji? :-)
 
Back
Top