Tanio skóry nie sprzedam

544542_10151319102318547_1020966941_n.jpg




Z Twittera Wanderleia :D
 
Stwierdzam, że Ali i Bigfoot pokonali przeróbki z Mirem przez UD 50-30 :-) Gif z Nelsonem też doskonały.
 
Cofając się myślami w przeszłośc stwierdzam, że na bank skresliłbym "jestem kobietą" tylko po to aby na WFie przebierać się w ich szatnii.


Chciałbyś, żeby Ci upierniczyli cohones? :-)
 
Ten cały Palikot to zwykły popapraniec, którego powinni usunąć z polityki. Chociaż wg mnie nie taki on idiota, jak ci co go popierają (wiadomo że on to robi dla zyskania zjebanej popularności) . Zamiast zająć się sprawami ważnymi dla kraju , to on tylko krzyże, geje i transseksualizm.



Gif z Nelsonem ! :-)
 
to on tylko krzyże, geje i transseksualizm.
Generalnie wszyscy tak w naszym rządzie. Jedni o gejach, drudzy o komuchach, trzeci o Smoleńsku, ale nikt nie przejmuje się takimi banałami jak autostrady czy zadłużone szpitale.
 
W końcu JDS poszedł po rozum do głowy ;) A tak poważnie, to nie wiedziałem o tym, że:

JDS and his wife Vilsana Picolli will not be getting back together but she will remain his manager. She states: "We will be friends forever."
 
Pussy Ali na tym zdjęciu był w chuj większy, niż teraz z BF. Choćby klatka piersiowa z 2 razy większa...
 
Cofając się myślami w przeszłośc stwierdzam, że na bank skresliłbym "jestem kobietą" tylko po to aby na WFie przebierać się w ich szatni
a później piwko wypić z chłopakami i im opowiedzieć co się widziało : D potencjalny przerzut hehe
 
Back
Top