Tanio skóry nie sprzedam

Oczywiście zgadzam się, że chamsko i prymitywnie im napisała, ale może mi ktoś powiedzieć jak profesjonalna firma może w taki sposób odpisać klientowi nawet jeśli ten przekroczył pewne granice? Na miejscu ich szefa to już bym wyjebał tą osobę odpowiedzialną za prowadzenie fejsa, przecież jakiś wizerunek firmy musi być.
 
BB9ZyP4CcAAkxnR.jpg:large
 
Ta gruszka to pic na wodę, u nas na wiejskich zabawach zdarza się,że ktoś pieprznie 970 (dorośli i trochę przypakowani oczywiście),a nie sadzę,żeby bili mocniej od Janka ;)
 
Martwi mnie że ten "news" jest tam pod katalogiem MMA. Dobrze że tutaj trafił gdzie trzeba.
 
@Hubi
A ja kategorycznie nie, ale nie chodzi mi tu tyle o dyskusję światopoglądową i dyskurs o tolerancji.To nie temat do skóry.

Bardziej mnie martwi, że to grube indywiduum (Mam na myśli Bazelaka) wcąż promuje się jako zawodnik MMA, KSW jako wojownik i większość portali pisze o nim w ten sposób. Jeśli Kamil wymyśli sobie powiedzieć, że "Stalin miał rację" to media też powiedzą "Zawodnik KSW komunistą". Cielak psuje opinię całego środowiska nic nie wnosząc.
 
@UP popieram, zreszta mega smieszne jest nazywanie go "zawodnikiem ksw", przyjeli go po to zeby Walus mogl wypromowac sie pokonując leszcza i tyle. Zawodnik mma:-) zreszta szkoda w ogole czasu na komentowanie tego pana, juz od dluzszego czasu mnie wkur*a. Juz sie nie bede wypowiadal na ten temat.
 
Bazelak gwiazdą KSW :) Stopien "gwiazdy" stoi wyżej niż "weteran" :D?



@Puczi - To z kolorami to jest prawda :D też tylko 3 takie rozróżniam
 
Back
Top