Tanio skóry nie sprzedam

@Tomasz Chmura



Dlatego zawsze jak się otwieraja drzwi to ja trzymam telefon mocniej albo po prostu go chowam :-)
 
Złodziej tam zawsze znajdzie sposób aby coś zwędzić



Najlepiej jesli jest spory tłok w autobusie/tramwaju nie wyciągać żadnych różnorakich sprzętów elektronicznych
 
Kurwa, od tych waszych Mieshy ciągle mi się wydaje, że ktoś wrzucił nowe zdjęcie a to ciągle te same sygnatury pod postami o pierdołach.


KACZKA DO ROBOTY WRZUĆ TROCHĘ ŚMIESZNYCH RZECZY
 
Nie siedze tu 24 na dobe, wiec jak bylo to sorry. :D
w w w.liveleak.com/view?i=c1a_1358154243

Edit: Coś się nie chciało wyświetlać, więc pociąłem adres, żeby linka było widać.
 
YAGIEL MASH

Poważnie, gdybym uznał to za treść erotyczną to wrzuciłbym do kobiet... Ale to bardziej, jak zauważył Lugasek, coś z cyklu BLEEE

EDIT:
Lugasek, bez przesady...
 
a83bfb6e0f78410f6f40afa879e4f32d.png
 
Gif zajebisty :D Mogę się założyć że to któraś z tych ukrainek od Wojewódzkiego albo tego drugiego pedała... Ciul wie jak on tam ma.







Lekki lincz? Przy linczu to to był zwykły klaps w dupę...



A poza tym pokazuje to zajebiście że ten zamach nie był bespodstawny. Rozumiem że w takiej sytuacji ludzie różnie reagują, ale politycy rzucający się z butami na zamachowca i kopiący go przed kamerami to zwykły farmazon.
 
to sa turki, oni nie znaja podstawowych rzeczy na temat dobrego wychowania albo kultury, wiec nawet jakby sie zaczeli po ryjach napierdalac to by mnie nie zdziwilo
 
Back
Top