Tanio skóry nie sprzedam

ja pierdole, fokus :DDDDD



paluch 2 liga? jak kto lubi, dla mnie jest kotem, a NIEBO jest wchuj dobre. z Fokusem polecial na lajcie.
 
nagralby na niego cos z Doda? czy moze z inna gwiazdka, Sylwia Grzeszczak moze dostepna. eh, szkoda troche, hajs ma sie zgadzac, proste.
 
Zauwazyłeś że teraz większosć leci na komerche? Mnie nie zdziwi jak Rychu zagra z Bajmem a Sokół z Budką. Takie prawa rynku. Ale nawet "wystep" z Dodą nie zmienia faktu że Fokus to inna liga niż Paluchy itp.



E: Jak chcesz kontynuować dyskusję to zapraszam do "Muzyki":-)
 
Łódź napisami na murach mnie niszczy. kolejna perełka :-)



602428_243761705753288_1879322224_n.jpg
 
Ten "teledysk" Fokusa z Dodą to rzadko oglądany kawał gówna... Podoba mi się muzyka Fokusa (PFK, Pokahontaz), ale prywatnie to buc jakich mało, a teraz jeszcze taki chłam z tą gęsią... żenua.
 
@malinowsky



akurat Budka Suflera prezentuje jakąś wartość artystyczną w przeciwieństwie do Dody ;)
 
@ Malina - Co by Zrobił Fokus z Paluchem? Nic. Zesrał sie.




Fokus: ty ukryty track na Rekontakcie - "Beka" jest skierowany do hejterów, i NIE jest dissem w kierunku Palucha. Beef nie będzie miał kontynuacji. Sprawa została wyjaśniona i załatwiona między mną a Paluchem telefonicznie - nie będziemy nakręcać spirali nienawiści między nami, miastami, naszymi fanami.



Jednocześnie chciałbym nadmienić, że nadal przeraża mnie ilość kretynizmu w komentarzach internetowych. Nikt z durnie komentujących nie pomyślał po przesłuchaniu tego kawałka: "O! To chyba do mnie". Tak, to do Ciebie, hejterze. Jestes tak głupi, że trzeba ci to tłumaczyć. Pozdrawiam. Fokus.

Hip hop nie dzieli nas a łączy.



i odpowiedz Palucha:




Paluch na FB: Wczoraj (poniedziałek) przez telefon Fokus zaproponował nagranie wspólnego kawałka...uznałem to za niesmaczny żart i kpinę delikatnie mówiąc. Następnie odstąpił od beefu. Nie jestem jednym z tych który pastwi się nad leżącym przeciwnikiem więc odpuszczam temat. Fokus chyba nie zrozumiał że beef opiera się na argumentach i to nie tylko kawałki i rymowanie i chyba dotarło do niego że może z tego być coś więcej niż tylko sprzeczka między nami. Skoro hip-hop ma łączyć a nie dzielić to skąd afterparty?? Beef is Beef. na reszte pytań odpowiedzcie sobie sami. Kumplami nie będziemy.

"nie ma jedności na scenie chyba że bujasz w obłokach



Co prawda to już dawno Ci panowie napisali. Wklejam dla przypomnienia.
 
Uefo: tak, poznałem.



Ale jak pisałem wali mnie to, ważne że robi świetną muzykę, której uwielbia m słuchac. A jaki jest prywatnie to jego sprawa.
 
Paluch 2 liga? Moim zdaniem jeden z najlepszych i najszczerszych raperów obecnie. Ale o gustach się nie dystkutuje, wiadomo.
 
[strike]Jeśli ktoś powie, że Paluch w peaku, że tak powiem, był lepszy od Fokusa w peaku to już nie jest kwestia gustu, tylko chuja w uszach i braku wiedzy merytorycznej.[/strike]



Nieważne w sumie.
 
no tak, oceniajac Fokusa za stare lata to spoko, to jest jeden z pierwszych mega raperow jakiego slyszalem i zawsze jakis szacunek mam, ale teraz? Paluch wg mnie z kazdym albumem sie rozwija, nawija mega szczerze i jest prawdziwy, oczywiscie to tylko moja opinia. albumem NIEBO jaram sie jak glupi. Fokus? progresem tego nie nazwe.



sorry, ze w tym temacie, ale do muzyki nikt sie nie przeniosl. ;)
 
A co by z nim Fokus zrobił..
lol.gif






Chyba co by mu mógł zrobić, na kolanach.... No zrobił bardzo dużo, tym pierdzeniem przy afterparty. Rozjechał go Paluch, a skrzeczącego Fokusika nigdy nie lubiłem, teraz tym bardziej nie polubię.



Paluch się megarozwinąl, nie jestem jego fanem, bo totalnie nie podchodził mi Trueschool czy jak to się tam pisze, natomiast za jego sprawą troche bardziej mi sie podobają te kawałki. A niektóre nuty ma naprawdę świetne. Paluch obok Onara to teraz jeden z najbardziej rozwijających się raperów. Onar raczej przeszedł przemianę.



Tak na zgodę(trochę za wcześnie,no ale cóż ):
 
Radzę niektórym trochę szerzej zakroić swoje myślenie bo nie mam zamiaru tego tolerować na tak zacnym forum. Wielu potrafi tylko hejtować i nic poza tym, gdy ktokolwiek wyłamie się z jakiejś konwencji czy stereotypu to dostaje lawinę hejtu oraz nieprzemyślanych oskarżeń.



Jeśli Mamed odchodzi od sportu i gra w serialu to fajnie.



Jeśli wychodzi nowy film z 50 centem, Snoopem, Dre to jest git.



Gdy zapowiadają 8 Milę z Eminemem to niektórzy się fapują.



Gdy Eminem/Jay-z nagrywa z Rihanną to spoko.



(Lepiej) Gdy Sokół nagrywa z bądź co bądź piosenkarką Pop i to jedną z lepszych płyt ostatnich lat to git.



Rysiek i Glaca? Też super.



Pezet nagrywa cały krążek niemal na dubstepie też mistrz, do tego zaprasza Bednarka to elegancko.



Ale gdy Fokus nagra z Dodą kawałek i klip to leci hejt roku...weźcie się niektórzy je*nijcie w ścianę, a potem jeszcze raz i jeszcze aż Wam nie przejdzie. Polecam obejrzeć też na TVNplayer ostatniego Wojewódzkiego gdzie Pezet był gościem, mega merytoryczna rozmowa i punkt widzenia artysty na tzw. "sprzedawanie się".



Tede poleciał do USA na koszt RedBulla/Playa. Zwiedzi 50 stanów w ~50dni za free i też go zhejtujecie? Każdy z Was by to zrobił, a część z Was pewnie zrobiłaby za taką możliwość rzeczy o których lepiej nie myśleć.



Myśleć Kur*a!
 
jak cos jest chujowe to co mam powiedziec, bo nie ogarniam? nie hejtuje, ale Fokus raczej przyzwyczail wszystkich do danego poziomu, a nagrywanie z Doda takiego 'czegos' nie ma startu do jego starszych kawalkow. praktycznie wszystko co tam napisales jest dla mnie okej, moze procz Mameda (nie wiem co ma do muzyki).



Tedego zachowanie nie dziwi, wszyscy raczej wiedza jakie on ma do tego podejscie. wiadomo, ze kazdy by pojechal.



kurwa, Sokol + Marysia to jest idealny duet, pasuja do siebie, to sie zlewa w calosc i nie ma porownania do tego czegos Fokusa i Dody.



lubie dubstepe wiec Pezeta plyta mi nie przeszkadza tak bardzo, pare kawalkow mi sie po prostu podoba, taki gust.



jesli komus sie to podoba to luz, ja wyrazam co o tym mysle, chcesz to sobie tego sluchaj, nie ma najmniejszego problemu. ja sie jaram Pezeta dubstepem, ktos sie jara nowa 'piosenka' Fokusa z pania Dorota, laaaaaajt.
 
I o to Mi chodzi, jesteś w stanie dojrzale napisać czemu tak, a nie inaczej. Problem jest wtedy gdy ktoś hejtuje złamanie konwencji i wyjście z utartych stereotypów i boli Mnie to, że jednym uchodzi to na "sucho", a inni są za takie ruchy hejtowani...



EDIT: Wtedy piszesz, "nie podoba Mi się ten kawałek" zamiast "Fokus się sprzedał, czemu nagrał z tym pustakiem, ale komera..." tylko tego oczekuję...
 
dla mnie te cale 'sprzedanie sie' to jedna wielka bzdura, kazdy chce miec pieniadz z tego co robi, to chyba logiczne. cale pierbolenie kto jest komercha, kto juz nie, kto troche jest komercha, kto sie sprzedal dla mnie jest zjebane, a juz na pewno nic dobrego nie wnosi. kazdy robi jak uwaza, muzycy maja do tego prawo, kwestia jest taka aby 'fani' to zrozumieli. haters gonna hate, ja akceptuje gusta muzyczne ludzi, oczekuje tego samego, proste.
 
Back
Top