Tanio skóry nie sprzedam

Ja bym powiedział że Razor traci w oczach wielu przytakując jebniętemu Zarzecznemu na teksty o neandertalczykach...



Co prawda zawsze wydawał mi się poszukiwaczem taniej sensacji w MMA, ale mimo wszystko szanowałem jego wkład w ten sport i całe jego zaangażowanie, teraz widzę że wcale zbyt wiele go od Zarzecznego nie wyróżnia...



Istnieje jakiś sposób na wyrażenie swojej opinii dla OS? Coś na zasadzie sugestii i podpowiedzi? Bo ja chętnie bym zasugerował im zmianę prowadzących programy. Rozumiem że potrzeba kogoś z charyzmą do telewizji, ale jeśli mam być szczery to wolę oglądać skrępowanego lecz gadającego z sensem Tidżeja niż tych błaznów co to dalej postrzegają ten sport jak sparringi pawianów w zoo i o ile jestem pewien że Razor jeszcze jako tako dostosowuje się poziomem do swoich rozmówców o tyle ten cały Zarzeczny i jego przydupas Najman potrafią u mnie wywołać tylko jedną reakcję...



mega_facepalm.jpg








EDIT:



Tutaj Crazy Horse opowiada swoją wersję:
 
tak się zastanawiałem, który to ten Adamczyk co komentował z Jurasem i się okazało, że to ten gościu z dziwnym sposbem golenia swojego zarostu



na-gole-pięści-odc-4-na-gole-pięści-wwworangepl.jpg




W ogole ostatnio straszną amatorką wieje z OS, ostatnio zrobili na swoim fanpejdżu na FB konkurs na wytypowanie walki Maynard vs Guida. Problem tylko w tym, że gale transmitowali poprzedniej nocy a przed nimi było UFC 147
 
http://bazelakcharytatywnie.pl/ Charytatywność na pokaz, by mieć argument "ale ja pomagam!". Co za czasy parszywe.
 
Tak w ogóle to może mnie ktoś uświadomić z kąd ten Bazelak sie wzią w życiu publicznym ? Zero osiągnięć sportowych, zero dokonań na innej płaszczyźnie i nawet dobrze szczekać nie umie ?
 
307084_429062317138454_1738568778_n.jpg




To zdjęcie wstawił na facebooka wczoraj mój probosz z parafii.



Już abstrahując od tego, że taka osoba ma fejsa... 'Dorwijmy skurwiela' :D
 
na wikipedii pisze że MAtt Serra wazy 91 kg :O może mi kotś powiedzieć czemu on tak przytył bo przy tym wzroscie to dużo i co mu sie stało że nie walczy ?
 
http://bazelakcharytatywnie.pl/ Charytatywność na pokaz, by mieć argument "ale ja pomagam!". Co za czasy parszywe.




Tak a propos tego, Zarzeczny do Bońka:




I nie chwal się w Interii, że dajesz coś na dom dziecka. W ten sposób obrażasz te dzieci, pokazując, że są gorsze i potrzebują pomocy. Nawet twoich paru groszy.


Wiem co piszę. Bo ja w domu dziecka byłem nie jako gość, pięć minut na akademii, tylko wychowanek.
 
barthek 91 taka waga nie jest niczym dziwnym. Zawodnicy kiedy nie mają zakontraktowanej żadnej walki zazwyczaj ważą ~10-15 kilo ponad limit. Z tego co wiem, to nie zakończył oficjalnie kariery, tylko chce odpocząć trochę. Ale nie sugeruj się wikipedią, każdy może ją edytować i nawet wpisać, że Serra waży 120 kilo.
Odnośnie Bazelaka to to jest żałosne. Spójrzcie na tagi : kamil bazelak charytatywnie, VANDERLEI, mma, ksw ...
 
@up



miałem dylemat, czy tu wstawić czy do boksu , ostatecznie dałem tam. nagłupsze promo w historii ,brakuje jeszcze adresu na który paczki dla cygana słać
 
Back
Top