Tanio skóry nie sprzedam

Ty to chyba lubisz
Zaraz po tym etapie (BASE) dostajesz pozwolenie na loty w skafandrze (latająca wiewiórka)
W wingsuit możesz skakać bez doświadczenia w BASE, tyle, że będą to skoki z samolotu. To o czym mówisz to skakanie w wingsuit z obiektów naziemnych. Jak to się mówi, gdzieś dzwonią ale nie wiesz, w którym kościele.

A co do oceny doświadczenia tego kolesia to:
The 33-year-old had previously challenged himself to thousands of skydives and base jumps across the globe, and worked as both a skydiver, taking customers on tandem jumps, as well as an aerial videographer.
 
A co do oceny doświadczenia tego kolesia to:
Ale muszę przyznać, że nie widziałem jeszcze tak zachowującego się skoczka jak ten na filmie. Też ich za wiele nie widziałem i się nie znam, ale jego zachowanie i ruchy przed skokiem wyglądały dość amatorsko/niepewnie, że tak to napisze.
 
Było w tym roku?
signal-2024-01-17-21-54-48-738.jpg
 
Ale muszę przyznać, że nie widziałem jeszcze tak zachowującego się skoczka jak ten na filmie. Też ich za wiele nie widziałem i się nie znam, ale jego zachowanie i ruchy przed skokiem wyglądały dość amatorsko/niepewnie, że tak to napisze.
Nie wiem, fakt jest taki, że koleś doświadczony, a to czy akurat tego dnia było coś nie tak, czy może po prostu taką manierę miał to się nie dowiemy.
 
View attachment 90735

Miałem to samo kiedyś z luxmedem hehe. Podobno jak termi ow nie ma, to można iść prywatnie i zwracają koszty.
Cały czas taka chujnia z terminami, chyba że będziesz dzwonić to coś lepiej, a zwracają max 700zl na kwartał.
Mają 30 dni na rozpatrzenie zwrotu i zazwyczaj kasa jest równo po tych 30 dniach od złożenia wniosku o zwrot
 
Back
Top