Tanio skóry nie sprzedam

jest możliwe
402585970_7271929102846054_5893415958947423848_n.jpg
 
Zamiast tworzyć jakieś dziwne formy słowne, uważam że do takich osób należy mówić na "ty" (im i tak pan/pani nie pasuje) i stosować bezokolicznik. Wszystko zgodnie z gramatyką i ortografią. Podaję przykłady jak można właściwie się do nich odzywać:
- Co ty pierdolisz?
- Wyjebać ci?
- Koło chuja mi to lata czego ty chcesz.
Mam nadzieję że komuś pomogłem i teraz z dużo większą swobodą będziecie się do tych zjebów odzywać.
 
Zamiast tworzyć jakieś dziwne formy słowne, uważam że do takich osób należy mówić na "ty" (im i tak pan/pani nie pasuje) i stosować bezokolicznik. Wszystko zgodnie z gramatyką i ortografią. Podaję przykłady jak można właściwie się do nich odzywać:
- Co ty pierdolisz?
- Wyjebać ci?
- Koło chuja mi to lata czego ty chcesz.
Mam nadzieję że komuś pomogłem i teraz z dużo większą swobodą będziecie się do tych zjebów odzywać.
Zawsze można im przetłumaczyć z polskiego na ręczny.
Ogólnie co Cię naszło żeby w ogóle się odzywać to tego typu podludzi?
 
Zawsze można im przetłumaczyć z polskiego na ręczny.
Ogólnie co Cię naszło żeby w ogóle się odzywać to tego typu podludzi?
Taką rozkminę polonistyczną miałem z rana, przecież istnieje w forma bezosobowa czasowników w naszej pięknej mowie. I po raz kolejny dowodzi to że mamy tu do czynienia z nieukami i podludźmi jak to trafnie określiłeś.
 
Panowie był tu kiedyś filmik z wycieraczkami w volvo bodajże. Nie jestem pewny marki auta ale w każdym bądź razie w czasie jazdy mu się zjebały i gościu to mocno komentuje. Mogę prosić o wrzucenie?
 
Back
Top