Tanio skóry nie sprzedam

1694944942638.jpeg
 
Groźny typ. W rashguardzie chodzi na siłkę i między chujowo zrobionymi (dziewczęcymi ciężarami) seriami robi walkę z cieniem!
:waldeklaugh:
Jak rozumiem potem z tym cieniem idą na piwo, a potem się wzajemnie dociazaja:). Widziałem te jego wyczyny. Kiedyś mialem plan dowiedzieć się gdzie wykonuje ten taniec swietego Wita w Warszawie i zaproponować mu mały sparing. Ale już za stary jestem, żeby takie lajzy prostować.
 
Jak rozumiem potem z tym cieniem idą na piwo, a potem się wzajemnie dociazaja:). Widziałem te jego wyczyny. Kiedyś mialem plan dowiedzieć się gdzie wykonuje ten taniec swietego Wita w Warszawie i zaproponować mu mały sparing. Ale już za stary jestem, żeby takie lajzy prostować.
W Zielonej mieszka na takim osiedlu na zadupiu, że nawet nikt by nie zauważył jakbyś wpadł na sparing.
:beczka:
 
Pamiętaj jak nie masz +180cm i sześciopaka to nawet nie startuj!

:waldeklaugh:
180 cm to by było raczej za mało przy kobiecie 36 lat, 175 cm, i idealnych wymiarach...97D-75-114... :confused:
Screenshot_2023-09-17-20-16-39-862~2.jpg

Jakby to było najseksowniejsza modelka plus size... to można by się pewnie zgodzić, bo ona na tle innych jest jeszcze w miarę szczupła...
Bo teraz to mamy niestety najbardziej popularne na wybiegach albo bardzo szczupłe modelki lub te z nadwagą...
Screenshot_2023-09-17-20-27-58-334~2.jpg

Tą wagą to chyba nie doszacowali...
 
Last edited:
Back
Top