Tanio skóry nie sprzedam

B8E37621-3FBC-4D4F-B724-351C13664D01.jpeg


:jarolaugh:
 
Januszku, ale jak nasze ogry mają być jednocześnie na budowie pod Racławicami i w montowni, żeby garnuszki już szły na Turcję? Dobrze wiesz, że mamy teraz nowe furki w lisingach i nie ma funduszy, by otwierać rekrutację :boystop:
Panowie Panowie, podaje propozycję cięcia kosztów rekrutacji: należy dodać ogłoszenie na pracuj.pl w dziale dla UPAińców wtedy są zniżki. Wiadomo ogłoszenie po polsku z dopiskiem że szukacie Poliaków.

Autentyk z firmy w której ostatnio pracowałem. Myślę, że z Panem Januszem moglibyście dowiedzieć się paru myczków od mojego byłego szefa.
 
Panowie Panowie, podaje propozycję cięcia kosztów rekrutacji: należy dodać ogłoszenie na pracuj.pl w dziale dla UPAińców wtedy są zniżki. Wiadomo ogłoszenie po polsku z dopiskiem że szukacie Poliaków.

Autentyk z firmy w której ostatnio pracowałem. Myślę, że z Panem Januszem moglibyście dowiedzieć się paru myczków od mojego byłego szefa.
Czy jeśli powołam się Panie Autovidolku na Pana, to dostaniemy jakiś kod rabatowy? Nie ukrywam, że teraz nie mamy takich duży funduszy, by się zgłaszać do takich serwisów. Wie Pan nowa bunia się sama nie spłaci, a do lidlunia trzeba czymś podjechać.
 
Back
Top