Tanio skóry nie sprzedam

1687159994839.jpeg
 
Ci łowcy pedofili to kabaret w chuj. Podnieca ich pisanie z niedorozwojami ze wsi podając się za dziewczynki 14 lat i 11 miesięcy xd:DC:
Według mnie jeśli ktoś się podaje za dziecko i inicjuje takie rozmowy to sam ma odchylenia w stronę pedofilii, jeszcze te ich mundury, wystrojeni jak islamscy najemnicy w 10 okrążają i straszą jednego upośledzonego gościa często nachlanego który nie kontaktuje z rzeczywistością.
 
Według mnie jeśli ktoś się podaje za dziecko i inicjuje takie rozmowy to sam ma odchylenia w stronę pedofilii, jeszcze te ich mundury, wystrojeni jak islamscy najemnicy w 10 okrążają i straszą jednego upośledzonego gościa często nachlanego który nie kontaktuje z rzeczywistością.

Bo kto normalny by uwierzył że prawdziwa kilkunastoletnia dziewczynka będzie pisać z bezzebnym 45 letnim Wieśkiem z wypizdowa:juanlaugh:. Właśnie tylko ten Wiesiek
 
Promowanie kurestwa i szkalowanie polskich mężczyzn a później dziwota że dziewczyna przyjechała z chłopakiem na wakacje a poszła się sypać z ciapakiem ryzykując życie :stevecarell:
View attachment 69585
View attachment 69586
View attachment 69587
View attachment 69588
View attachment 69589
Niekoniecznie musiała chcieć, raczej była naiwna i najebana. Swoją drogą podobno wcześniej była z jakimiś znajomymi na jednym drinku, tylko się najebała jak szkop, ale znajomi nagle znikają a pojawia się ekipa bambusów... Coś specyficzni znajomi, ale ja po poznaniu kilku Greków nie ufam kompletnie tej nacji, dziwni są. Jeśli to grecy. Inna sprawa że ja nikomu nie ufam. Poza oczywiście rodziną cohones :korwinlaugh:
 
Back
Top