Tanio skóry nie sprzedam

1682346027065.jpeg
 
Akurat w tym wypadku to samochody są niesamowite. Dobra rajdowka z homologacją to koszt czasami kilku milionów złotych. Później już trzeba tylko ćwierćmózga który nie będzie się bał drzew i kamieni na poboczach i nie będzie zbyt często tych milionów rozbijał.
Ćwierćmózg rozjebie skrzynię na starcie, oni odcinki mają obcykane dość konkretnie, kiedyś oglądałem że niektórzy kierowcy razem z pilotem objeżdżają to prędkością spacerową najpierw
 
Na polibudzie miałem takiego asa, który do szóstego semestru jechał na warunku z BHP :lol:
Pierwszy, trwający z godzinę wykład, po którym trzeba było jakąs formalną ankietę wypełnić
Mi warun chcieli dać z termo, bo pracowałem i nie chuja nie chodziłem to na ostatni egzamin przyszedłem prosto z roboty cały smarem ujebany.

3+ z miejsca i kazał mi spierdalać :beczka:
 
Rozpędzony @Siwy25_1 powinien wjechać I przemielić kołami
:bleed:
Powiem wam, że Ci rozsądniejsi germanie też już mają tego powoli dosyć i kwestia czasu, że będą ich normalnie napierdalać.

I wtedy wjeżdżam ja moim 40tonowym fake taxi i rozjeżdżam.

Czekam z niecierpliwością, aż będę miał taką akcję. Liście się będą sypać jak na złotą Polską jesień.
 
Ćwierćmózg rozjebie skrzynię na starcie, oni odcinki mają obcykane dość konkretnie, kiedyś oglądałem że niektórzy kierowcy razem z pilotem objeżdżają to prędkością spacerową najpierw
Oczywiście ze tak, oni jeżdżą na automacie. Podobnie jak kierowcy formuły 1. Tylko z ta różnica ze w wrc masz pilota i oni ci mówi za ile będzie zakręt czy prosta, z jaka prędkością masz jechać (zapierdalac) itp itd… co nie zmienia faktu ze trzeba być dobrym świrem żeby tak jechać :robbie:
 
Back
Top