Tanio skóry nie sprzedam

main_38pierwotny_plan_noego.jpg
main_26sesja_z_krecikiem.jpg
main_14ani_.jpg
 
Ruski wyjaśniają szwabce na czym polega równouprawnienie?
Szybka lekcja, że jednak społeczeństwo zachodnie, w którym się wychowała wcale nie jest patriarchalne i kobiety wcale nie mają mniej praw i przywilejów. Jej mina nie wyraża wcale reakcji na cios tylko zgrzyt światopoglądowy. Z drugiej strony niech się cieszy, że to rusek, a nie jakiś biedny inżynier/lekarz uchodźca i tylko na strzale w pysk się skończyło. Żeby nie było nie popieram bicia kobiet, nawet jak są tępymi pizdami.
 
Szybka lekcja, że jednak społeczeństwo zachodnie, w którym się wychowała wcale nie jest patriarchalne i kobiety wcale nie mają mniej praw i przywilejów. Jej mina nie wyraża wcale reakcji na cios tylko zgrzyt światopoglądowy. Z drugiej strony niech się cieszy, że to rusek, a nie jakiś biedny inżynier/lekarz uchodźca i tylko na strzale w pysk się skończyło. Żeby nie było nie popieram bicia kobiet, nawet jak są tępymi pizdami.
To ona pierwsza podniosła ręke
 
To ona pierwsza podniosła ręke
Wiem, dlatego właśnie mówię, że wychowana w przekonaniu, że nikt jej krzywdy nie zrobi i będzie cierpliwie znosił kobiece wybuchy złości. Każdy facet już za dzieciaka się uczy, że jeżeli naruszasz czyjaś nietykalność cielesną to ktoś naruszy Twoją. Co inteligentniejsze kobiety też się tego uczą ale nie organoleptycznie. Natomiast inne korzystając z przywilejów społecznych dorastają w przekonaniu, że mogą na mężczyznę podnieść rękę i niestety czasami przychodzi weryfikacja. Nie wiem o co tam poszło więc ciężko ocenić ale ja pewnie w analogicznej sytuacji bym jej nie oddał, dlatego mówię o wychowaniu w "naszym" cywilizowanym społeczeństwie.
 
Wiem, dlatego właśnie mówię, że wychowana w przekonaniu, że nikt jej krzywdy nie zrobi i będzie cierpliwie znosił kobiece wybuchy złości. Każdy facet już za dzieciaka się uczy, że jeżeli naruszasz czyjaś nietykalność cielesną to ktoś naruszy Twoją. Co inteligentniejsze kobiety też się tego uczą ale nie organoleptycznie. Natomiast inne korzystając z przywilejów społecznych dorastają w przekonaniu, że mogą na mężczyznę podnieść rękę i niestety czasami przychodzi weryfikacja. Nie wiem o co tam poszło więc ciężko ocenić ale ja pewnie w analogicznej sytuacji bym jej nie oddał, dlatego mówię o wychowaniu w "naszym" cywilizowanym społeczeństwie.
Ale ona pierwsza na filmie obraziła gościa matkę o ile zrozumiałem, a potem poleciała z łapami. Nie popieram bicia kobiet, ale na takie juleczki nic innego nie działa.
Dziewczyna tym przypadku dostała trzy lekcje w jednym lisciu.
1 primo mamusi się nie obraża.
2 primo bycie pizdą jej nie usprawiedliwia
3 primo jednak równouprawnienie nie jest takie fajne
:beczka:
 
Wiem, dlatego właśnie mówię, że wychowana w przekonaniu, że nikt jej krzywdy nie zrobi i będzie cierpliwie znosił kobiece wybuchy złości. Każdy facet już za dzieciaka się uczy, że jeżeli naruszasz czyjaś nietykalność cielesną to ktoś naruszy Twoją. Co inteligentniejsze kobiety też się tego uczą ale nie organoleptycznie. Natomiast inne korzystając z przywilejów społecznych dorastają w przekonaniu, że mogą na mężczyznę podnieść rękę i niestety czasami przychodzi weryfikacja. Nie wiem o co tam poszło więc ciężko ocenić ale ja pewnie w analogicznej sytuacji bym jej nie oddał, dlatego mówię o wychowaniu w "naszym" cywilizowanym społeczeństwie.
I pozwoliłbyś by jakaś dziunia Cię obijała?
 
I pozwoliłbyś by jakaś dziunia Cię obijała?
Nie, pewnie bym ją odepchnął lub coś w tym stylu. Nie wiem jak by było bo do takich sytuacji nie dopuszczam, chociaż byłem świadkiem podobnej. Jeżeli nic by nie działało pewnie by jakiegoś wychowawczego dostała ale myślę, że to raczej ostateczność. Żeby nie było ja jej nie bronię, chodzi mi o to, że w naszej "mentalności" jednak większość facetów się dwa razy zastanowi nim rękę na kobietę podniesie, nawet jeżeli to jakaś tępa idiotka.
 
Ale ona pierwsza na filmie obraziła gościa matkę o ile zrozumiałem, a potem poleciała z łapami. Nie popieram bicia kobiet, ale na takie juleczki nic innego nie działa.
Dziewczyna tym przypadku dostała trzy lekcje w jednym lisciu.
1 primo mamusi się nie obraża.
2 primo bycie pizdą jej nie usprawiedliwia
3 primo jednak równouprawnienie nie jest takie fajne
:beczka:

:putinlaugh:
 
Sam nie wiem czy dodawać w tym temacie coś od siebie czy nie? :fjedzia:

A wiem, dodam: wypierdalać do tematu o filozofii życiowej czy coś takiego! :awesome:
 
Back
Top