Tanio skóry nie sprzedam

Opozycja znów błyszczy intelektem
View attachment 39304
EXM9udKWkAInmra.jpg
 
Dodałem że trochę się nie dziwię bo jeżeli widzisz kilka komentarzy typu wpisu @5jointow automatycznie może się włączyć tarcza.
Dla mnie tego typu wpisy są poniżej krytyki niby przeszkadza mu jej zachowanie A sam schodzi grubo poniżej jej poziomu I uważa siebie za moralnego zwyciężcę to mam na myśli pisząc o czarno białym myśleniu.
:facepalm:
Weź ty sie ogarnij trochę chłopie
Pisze takie posty bo mnie to rozladowuje z negatywnych emocji które czuje widząc takie rzeczy, a taki sposób wypowiedzi jest mi bliski w takich sytuacjach bo za dzieciaka takie rzeczy słyszałem, naturalnie to ze mnie wychodzi. Jestem anonimowy i z tego korzystam ale nie bierz tego dosłownie.
Nie jestem zwolennikiem przemocy.
Nigdy w życiu bym jej nie uderzył, w chuj mnie ona nie obchodzi, w ogóle mnie ludzie nie obchodzą jeśli nie wpływają na moje życie.
I nie uwazam siebie za moralnego zwyciężcę, skąd ten pomysł? Robiłem takie popierdolone rzeczy w życiu że szkoda gadać.
DOPIERO OGARNĄŁEM ZE TO SKÓRA SORY PANOWIE
CIACH BAJERA :awesome:
 
:facepalm:
Weź ty sie ogarnij trochę chłopie
Pisze takie posty bo mnie to rozladowuje z negatywnych emocji które czuje widząc takie rzeczy, a taki sposób wypowiedzi jest mi bliski w takich sytuacjach bo za dzieciaka takie rzeczy słyszałem, naturalnie to ze mnie wychodzi. Jestem anonimowy i z tego korzystam ale nie bierz tego dosłownie.
Nie jestem zwolennikiem przemocy.
Nigdy w życiu bym jej nie uderzył, w chuj mnie ona nie obchodzi, w ogóle mnie ludzie nie obchodzą jeśli nie wpływają na moje życie.
I nie uwazam siebie za moralnego zwyciężcę, skąd ten pomysł? Robiłem takie popierdolone rzeczy w życiu że szkoda gadać.
DOPIERO OGARNĄŁEM ZE TO SKÓRA SORY PANOWIE
CIACH BAJERA :awesome:
BAN
 
Co do potencjalnej córki miałem na myśli że nie zmienił bym swojego podejścia co do niej gdyby poszła tą ścieżką kariery nie mogę się postawić w tej sytuacji
Kariery? :benny:
Piszesz o czymś zupełnie innym, większość rodziców zrobi wszystko aby ich dziecko nie wplątało się w gówno, które nazywasz karierą, a jeśli, niestety, mimo profilaktyki - dzieciak w czymś takim ugrzęźnie - będą robić wszystko, by go z tego wyciągnąć i mu pomóc oraz uzbroić aby sytuacja się nie powtórzyła (terapia, itd)
Piętnowanie takich zachowań chyba jest bezcelowe bo co to może zmienić?
Czyli np. pedofilii nie należy piętnować, bo co to może zmienić? Człowieku - nastolatek najczęściej jeszcze nie do końca wie jakie zachowania mogą go skrzywdzić i Twoim obowiązkiem jest pokazać mu co jest złem, a próba relatywizacji w omawianym przypadku to zwiększanie ryzyka, że Twój dzieciak tak skończy i jeśli tak się stanie - jesteś po części odpowiedzialny za jego tragedię.
Myślisz że jakiegoś nastolatka przekonasz do swoich wartości dyskredytując inne?
"Kariera", a teraz "inne wartości"? :benny:WTF? Może Ty kliknąłeś w coś innego, a nie w ten konkretny filmik i nie wiesz czym zajmuje się ta laska, a piszesz o czymś innym? Dykredytowanie zła to jeden z elementów służących przekonaniu młodego człowieka do dokonywania właściwych wyborów. Nikt poważny na tym jednym elemencie nie będzie podejmował prób, by nastolatka przekonać do ich podejmowania.
Epatowanie deprawacją w sumie co do tego nie mam wyrobionego zdania to co dla nas jest standardem jak mieszkanie razem bez ślubu dla naszych prababć było by nie do przyjęcia A np rzymianie urządzali orgie dymali co I gdzie popadło I nie widzieli w tym nic złego.
Relatywizm moralny w całej krasie, jeśli w pełni świadomy - nie mogą dziwić komentarze typu "z którego zakładu karnego klikasz"?
 
Dobra pojade wstępem.
Odczuwam że masz wrażenie że chce się z Tobą kłócić I podważać twoje zdanie dlatego celowo hiperbolizujesz niektóre elementy mojej wypowiedzi żeby mnie zantaganizować(nie mam pojęcia jak to sie pisze;).
Jeżeli mam rację to ty jesteś w błędzie po prostu rzucam luźne spostrzeżenia.
Mimo wszystko zgadzam się z Tobą w większości aspektów tylko widzę inne drogi rozwiązania tych problemów.
Kariery? :benny:
Piszesz o czymś zupełnie innym, większość rodziców zrobi wszystko aby ich dziecko nie wplątało się w gówno, które nazywasz karierą, a jeśli, niestety, mimo profilaktyki - dzieciak w czymś takim ugrzęźnie - będą robić wszystko, by go z tego wyciągnąć i mu pomóc oraz uzbroić aby sytuacja się nie powtórzyła (terapia, itd)
I właśnie tutaj widzę podobieństwa między nami starał bym sie dać tyle ciepła I miłości pokazać świat i dać możliwie najwięcej żeby mogła wystartować w dorosłe życie(mowa o mojej potencjalnej córce a nawet nie jestem jeszcze mocno piajany;)
Ale jeżeli poszła by tą ścieżką to myślisz że wyciąganie pomoże?
Jedynie może zaszkodzić rolą rodzica jest przekazanie wartości i zapewnienie możliwie najlepszego startu w dorosłość dalej dziecko samo podejmuje decyzję można próbować nie nachalnie doradzać i tyle jedyna rzecz którą rodzić powinien zapewnić dorosłemu dziecku to świadomość że jest kochane i z każdym nawet najbardziej posranym problemem może przyjść i pomożesz mu bezwarunkowo bez oceniania.
Dobra to w końcu skóra po przymusowej terapii od kurwienia się córka na pewno póda Ci szklankę na starość choć raczej nie z wodą;)
Czyli np. pedofilii nie należy piętnować, bo co to może zmienić? Człowieku - nastolatek najczęściej jeszcze nie do końca wie jakie zachowania mogą go skrzywdzić i Twoim obowiązkiem jest pokazać mu co jest złem, a próba relatywizacji w omawianym przypadku to zwiększanie ryzyka, że Twój dzieciak tak skończy i jeśli tak się stanie - jesteś po części odpowiedzialny za jego tragedię.
Od sexkamerek do pedofilii ostro jedziesz.
Nie zgodzę się podejrzewam że większość mam narkomanów przestrzegało przed nimi swoje dzieci.
Możesz dziecku pokazać świat zarazić to jakimś hobby zrobić z nim coś razem czasem I tyle dać mu alternatywę.
Zabranianie niczego nie daje takie moje zdanie.
"Kariera", a teraz "inne wartości"? :benny:WTF? Może Ty kliknąłeś w coś innego, a nie w ten konkretny filmik i nie wiesz czym zajmuje się ta laska, a piszesz o czymś innym? Dykredytowanie zła to jeden z elementów służących przekonaniu młodego człowieka do dokonywania właściwych wyborów. Nikt poważny na tym jednym elemencie nie będzie podejmował prób, by nastolatka przekonać do ich podejmowania.
Dyskredytowanie czego kolwiek do niczego dobrego w wychowaniu dziecka nie prowadzi jeżeli powiesz 2 latkowi żeby nie dotykał ognia posłucha?
Nie można na siłe przekonać kogoś do dokonywania właściwych wyborów bo na 90%odniesie to odwrotny efekt.
 
:facepalm:
Weź ty sie ogarnij trochę chłopie
Pisze takie posty bo mnie to rozladowuje z negatywnych emocji które czuje widząc takie rzeczy, a taki sposób wypowiedzi jest mi bliski w takich sytuacjach bo za dzieciaka takie rzeczy słyszałem, naturalnie to ze mnie wychodzi. Jestem anonimowy i z tego korzystam ale nie bierz tego dosłownie.
Nie jestem zwolennikiem przemocy.
Nigdy w życiu bym jej nie uderzył, w chuj mnie ona nie obchodzi, w ogóle mnie ludzie nie obchodzą jeśli nie wpływają na moje życie.
I nie uwazam siebie za moralnego zwyciężcę, skąd ten pomysł? Robiłem takie popierdolone rzeczy w życiu że szkoda gadać.
DOPIERO OGARNĄŁEM ZE TO SKÓRA SORY PANOWIE
CIACH BAJERA :awesome:
Ja Cię tam jakoś kojarzę I raczej o takie akcje nie podejrzewam Ale nie to było moim zarzutem.
Ale musisz zdawać sobie sprawe z tego że twoje niewinne rozładowanie emocji może się na kimś odbić.
I fakt że słyszałeś takie rzeczy za dzieciaka nie jest usprawiedliwieniem teraz jesteś dorosły i od Ciebie w dużej mierze również zależy jak będzie wyglądać następne pokolenie starajmy się dawać dobry przykład nie powielajmy złych wzorców niby nie wiele A zrobi kolosalną różnicę.
 
Ja Cię tam jakoś kojarzę I raczej o takie akcje nie podejrzewam Ale nie to było moim zarzutem.
Ale musisz zdawać sobie sprawe z tego że twoje niewinne rozładowanie emocji może się na kimś odbić.
I fakt że słyszałeś takie rzeczy za dzieciaka nie jest usprawiedliwieniem teraz jesteś dorosły i od Ciebie w dużej mierze również zależy jak będzie wyglądać następne pokolenie starajmy się dawać dobry przykład nie powielajmy złych wzorców niby nie wiele A zrobi kolosalną różnicę.
Serio, wypierdalać już z tym ze skóry. :kis:
 
Oko luz ale zawsze mnie zastanawiało jak ktoś może nabić tyle komentarzy w ciągu roku?
Ja co prawda mam konto prawie 12 lat Ale uaktywnia się tylko okresowo kiedy mam fazę na Alko.
Pomimo tego serio nie ogarniam jak mogłeś tyle wpisów jebnąć.
 
Oko luz ale zawsze mnie zastanawiało jak ktoś może nabić tyle komentarzy w ciągu roku?
Ja co prawda mam konto prawie 12 lat Ale uaktywnia się tylko okresowo kiedy mam fazę na Alko.
Pomimo tego serio nie ogarniam jak mogłeś tyle wpisów jebnąć.
To chyba do mnie (zapomniałeś zacytować) więc odpowiem: głównie wzięło się to z komentowania gal UFC na żywo po pijaku i ogólnie śmieciowe komentarze, które #nikogo. :fjedzia:
 
Ja bym chyba nawet z czytaniem newsów nie zdążył Kurwa powiedz mi jedno bo umiem szybko czytać książki Ale czytanie na ekranie nie wiem dlaczego zajmuje mi strasznie długo wie ktoś na czym polega różnica?
 
To chyba do mnie (zapomniałeś zacytować) więc odpowiem: głównie wzięło się to z komentowania gal UFC na żywo po pijaku i ogólnie śmieciowe komentarze, które #nikogo. :fjedzia:
Swego czasu też bym trochę nabił Ale mieliśmy chat.
Apel do deffa Kurwa przyjacielu ogarnij chata chyba finanse nie stoją na przeszkodzie i jakiś sezon typera gdyby wpadł czy może jakiś nowy format bo serio czytam was chyba od początku i zawsze coś sie działo a teraz zalew info o gromdzie i jakieś odgrzewane tweety
 
Back
Top