Tanio skóry nie sprzedam

No ja bym obejrzał bo wiadomo, że niby grillowanko Pudziana, ale każdy po każdym jedzie, a jest tam kilku fajnych gości co potrafią pocisnąć.
Szumowski, który będzie to prowadził jest spoko i mam nadzieję, że zadba o poziom.

Swoją drogą niedawno był w Hejt Parku i opisywał kulisy takich toastów, że tam najpierw gadają, z tym kogo mają jechać czy są jakieś tematu, których mają nie poruszać i jeśli gość mówi, żeby o czymś nie mówić to wtedy tego tematu się nie porusza.
Czysto teoretycznie zapewnił, że Pudzian mówił, że można wszystko poruszać.
 
No ja bym obejrzał bo wiadomo, że niby grillowanko Pudziana, ale każdy po każdym jedzie, a jest tam kilku fajnych gości co potrafią pocisnąć.
Szumowski, który będzie to prowadził jest spoko i mam nadzieję, że zadba o poziom.

Swoją drogą niedawno był w Hejt Parku i opisywał kulisy takich "toastów":korwinwhat: , że tam najpierw gadają, z tym kogo mają jechać czy są jakieś tematu, których mają nie poruszać i jeśli gość mówi, żeby o czymś nie mówić to wtedy tego tematu się nie porusza.
Czysto teoretycznie zapewnił, że Pudzian mówił, że można wszystko poruszać.
Głównie z tej całej ekipy ciekawe są trzy osoby, które mogą prezentować dobry poziom Socha, Chałupka i Rejent nie na darmo zwany królem roastów, Szumowski też ujdzie, ale jakoś początkowo nie mogłem się do niego przekonać. Trochę tego tematu jest na yt jeżeli mowa o roastach, osobiście polecam Wojewódzkiego i "Diablo" Włodarczyka, chodź też jest trochę Stand-up Polska.
 
1648978801321.png
 
Back
Top