Tanio skóry nie sprzedam

64708294256a9573bbb985ecaa1d9479.jpg
fajne nazwisko
 
Podobno to Joe Schilling :danaillegal: nie wiem czy to serio on, czy jakas przerobka, czy ki chuj? jesli to on, to gnoju sobie narobil konkretnego, w USA zrobia z tego probe morderstwa i pisze bez zadnych smieszkow.

tak to ten bęcwał ewidentnie Joe
 
Podobno to Joe Schilling :danaillegal: nie wiem czy to serio on, czy jakas przerobka, czy ki chuj? jesli to on, to gnoju sobie narobil konkretnego, w USA zrobia z tego probe morderstwa i pisze bez zadnych smieszkow.

Ta, to on, ale ewidentnie wbija w tę sytuację. Samoobrona mordo :putinlaugh:
 
Podobno to Joe Schilling :danaillegal: nie wiem czy to serio on, czy jakas przerobka, czy ki chuj? jesli to on, to gnoju sobie narobil konkretnego, w USA zrobia z tego probe morderstwa i pisze bez zadnych smieszkow.


I chuj z nim, niech gnije. Zasłania się "self defence" i coś tam jeszcze o rasizmie pierdoli. Co za kiep jebany. Zero zagrożenia ze strony jakiegoś podpitego krzyśka w barze, który pewnie się obruszył, że Schilling "król baru" go przepchnął.
 
I chuj z nim, niech gnije. Zasłania się "self defence" i coś tam jeszcze o rasizmie pierdoli. Co za kiep jebany. Zero zagrożenia ze strony jakiegoś podpitego krzyśka w barze, który pewnie się obruszył, że Schilling "król baru" go przepchnął.

Tego samego zdania jestem. Ten chłop z korpo nawet zbytnio go nie sprowokował, nawet słusznie zareagował, bo widać, że Schilling się wozi i przepchnął sobie chłopa od tak, bo lubi cwaniakować. Oby dostał jakąś dobrą karę, bo taki nokaut z rąk ciężkiego profesjonalisty na jakimś laiku może spowodować naprawdę duże ubytki na zdrowiu.
 
I chuj z nim, niech gnije. Zasłania się "self defence" i coś tam jeszcze o rasizmie pierdoli. Co za kiep jebany. Zero zagrożenia ze strony jakiegoś podpitego krzyśka w barze, który pewnie się obruszył, że Schilling "król baru" go przepchnął.
Rasizm? To on nie jest biały?
 
Back
Top