Tanio skóry nie sprzedam

FB_IMG_1529211348880.jpg
 
Lubie to jebani kretyni religia powinna być zakazana a ortodoksi każdej z religii wieszani za jaja jako pokaz głupoty i nauczka dla pokoleń.
Wierze w Boga lub jakiś wyższy od nas byt, który być może nadał temu wszystkiemu jakiś ład. Ale napewno nie jest to typo z brodą w chmurach ani ubrany na czarno Mahomet.
Nie moge się pogodzić z tym, że jest rok 2018 a ludzie kurwa nadal kompletnie nie kumają o co chodzi i kłócą się, który "bóg" jest lepszy i prawdziwszy. Ja pierdole zrozumcie, że kościoły, meczety i wszystko inne to wymysł ludzi po to żeby manipulować, kosić hajs i ustalać prawa. Nasze dzisiejsze religie nie mają nic wspólnego z Bogiem, a ludzie pracujący dla tych instytucji to (w większości bo nie kazdy) zwykłe łajzy, krętacze i zboczeńcy.
 


hehe dobry pojazd na księdza w komentarzach. Kurwa dzieci w dzisiejszych czasach to są chowane na jakieś upośledzone twory...nie możesz dziecka stresować, nie możesz dziecka krytykować, najlepiej dziecko trzymać pod kloszem i wszystko za niego robić.

Ja nie mówię, że czasy gdy ja bylem dzieckiem byly idealne (czyli klucz na szyje, popierdalanie po podwórku a rodzicie nie wiedzieli co się z Tobą dzieje) ale to się teraz odpierdala to wg mnie tworzenie inwalidów.
 

Guy Martin spoko koleś, jak ktoś chce przybliżyć sobie trochę sylwetkę tego gościa można obejrzeć "Jazda na krawędzi". Film najbardziej dojebanych wyścigach motocyklowych na świecie. To jest sport do którego trzeba mieć jaja, a nie wywracanie się po dotknięciu palcem :roberteyeblinking:

Jak oglądam takie filmy to, aż mnie ciągnie znów do Moto
 
Last edited:
Back
Top