Tanio skóry nie sprzedam

IMG_6024.JPG
 
XDDDDD

Ludzie tyrają bekę ze zmarłego papieża, z holokaustu, hitlera, komunizmu, ogolnie rzecz biorac ze wszystkiego.

Ale umarł jeden człowiek, przez własną głupotę i mamy wielki bul dupska. :D

Czarny humor chłopaki. :fjedzia:
Czarny humor ? Chwilę po śmierci ? Trzymajmy jakiś poziom na forum , nawet w skórze . Chyba że jest się debilem to co innego , wtedy widocznie tu nie pasuje .
 
Czarny humor ? Chwilę po śmierci ? Trzymajmy jakiś poziom na forum nawet w skórze . Chyba że jest się debilem to co innego , wtedy widocznie tu nie pasuje .
Po reakcjach i lajkach widać, że innych też to śmieszy.
Argument „chwilę po śmierci” to szczyt kretynizmu. To kiedy można zacząć się z czegoś śmiać, a kiedy jeszcze nie?
Skończ już to pierdalamento, rycerzyku. ::clintdis::
Zjeb z spojlerze to taki sam zjeb jak bez.
No tak, to jest za to poziom... :stevecarell:
 
Po reakcjach i lajkach widać, że innych też to śmieszy.
Argument „chwilę po śmierci” to szczyt kretynizmu. To kiedy można zacząć się z czegoś śmiać, a kiedy jeszcze nie?
Skończ już to pierdalamento, rycerzyku. ::clintdis::

No tak, to jest za to poziom... :stevecarell:
Robisz smród od kilku dni i sie dopierdalasz do kazdego kto ma odmienne ( normalne) zdanie niż Twoje. Jaki masz cel? Mam w dupie jaki masz stosunek do całej tej sprawy. Ale na jaki huj co chwile o tym poerdilsz w każdym temacie,w którym sie udzielasz?
Gadasz śmieci a sie dziwisz,że ktoś nir śmieje sie z debilnych memow.
 
Robisz smród od kilku dni i sie dopierdalasz do kazdego kto ma odmienne ( normalne) zdanie niż Twoje. Jaki masz cel? Mam w dupie jaki masz stosunek do całej tej sprawy. Ale na jaki huj co chwile o tym poerdilsz w każdym temacie,w którym sie udzielasz?
Gadasz śmieci a sie dziwisz,że ktoś nir śmieje sie z debilnych memow.

Jaki bulwers. :damjan:
Właśnie ludzie się śmieją, tylko Ci prawilni z kijami w dupie się oburzają i wyzywają innych. :fjedzia:
 
Jednak podtrzymam to co napisałem a swoimi odpowiedziami tylko potwierdziłeś drugą część mojego zdania . Nie będę z tobą wchodził w polemikę bo sprawdza się cytat o sprowadzeniu do swojego poziomu .
No tak, czyli:
1. Zwyzywaj ludzi od debili.
2. Zostań szybciutko zaorany na argumenty.
3. Ucieknij od dyskusji merytorycznej i po raz kolejny w sposób zawoalowany obraź innego forumowicza.

Pozdrawiam! :beer:
 
Back
Top