Tanio skóry nie sprzedam

teraz_juz_wiecie.jpg
 
To ta sama co rozwalała brzozy. Tutaj akurat te drzwi, tzw. "plaster miodu" to ja przebiłem jednym uderzeniem, twarde jak płyta kartonowo-gipsowa, lub niewiele bardziej.
Przebicie to fakt, nie problem. Choć jak na fakt, że dziewczyna i to młoda to jednak "coś". No, ale widać, że nie chodzi znowu o kg, a o technikę, która sama w sobie generuje odpowiednią siłę kierowaną w odpowiedni punkt ;) Na drzwi wystarczającą siłę.
Ja tu się dziwię bardziej, że mimo wszystko rąk nie poharatała, gdy już dziura była :) Aż ciężko uwierzyć.
 

niejedna tęczowa przyjaciółka "uchodźców" by pomyślała, że to ten ten, i że trza zwrócić właścicielowi, albo się nim zgwałcić w ranach przeprosin

a tak szczerze mowiac nie przeszkadza wam niekontrolowany naplyw Afrykańczyków i Arabów wyznania wiadomego, o innej kulturze?
nie rozmawiacie o tym, ze my jestesmy rozbrojeni, granice otwarte, praktycznie już dla całego świata (ludzie o tym nie mowia bo nie uslyszeli o tym tv -sczajcie jak telewizja stala sie wyrocznia, spelnila swoja agenturalna role i spełnia nadal. w kazdej chwili moze dojsc do konfliktu dotykajacego Polske?
Przecież oni chcą nam gwałcić i mordować siostry i matki. Nie wierzcie w miłych muzułmanów (wobec niewiernegi), błagam, dla niech to kolejny powód do adości, że takija (kłamanie o prawdziwycy intencjach muslimów i rzeczywistym znaczeniu Koranu
Są uzbrojemi, gotowi odcinać głowy, wstępnie przeszkoleni, ostatnio już większość to mudzini. I wyobraźcie sobie naszą armię rezerwowych poborowych z rurkami i makijażem na mordzie.
Powiedzcie szczerze, ilu wg nas (w wieku poborowym) poszło by walczyć?
Policja nie reaguje na ich zachowanie na mieście i wobec białych, z góry jakieś przyzwolenie by ć musi, Wpuszczają ich hurtowo do Europy nie licząc ich chyba w ogóle od początku. Podanie paru licz prasie to żadden wysiłek.
Aaaaaaaaaaaa chuj tam, ja już zaczynam się buntować, i zwracam im zawsze uwagę jak sie chamsko zachowuja czyli jak u siebie
Tak szczerze, to ja bym wypierdalał z tej erłopy póki się da
 
Back
Top