Tanio skóry nie sprzedam

Zawsze mnie rozpierdala jak 2 typów (albo więcej leje jednego) bardziej mi się chce śmiać z tych dwóch którzy leją, niż z tego co dostaje wpierdol:no no:
 
Akurat w tym przypadku, dziwisz im się?
stary ten filmik to jakieś 2 minuty skąd ja mam wiedzieć jak to wcześniej wyglądało, że zajebał lasce to nie przepuściłbym też, ale z drugiej strony po chuj się mieszała i go kopała. Też mnie to rozbraja, jak laska kozaczy bo 2 typów stoi obok i myśli, że jest kobietą i nie dostanie, ja czy Ty byśmy nie uderzyli, ale się przeliczy i trafi na takiego i morda obita, a potem łaaaaaa bo mnie uderzył ....
 
stary ten filmik to jakieś 2 minuty skąd ja mam wiedzieć jak to wcześniej wyglądało, że zajebał lasce to nie przepuściłbym też, ale z drugiej strony po chuj się mieszała i go kopała...

Bo jej napluł w twarz?

Z tego co tam bełkoczą jeszcze wynika, że ją "złapał za pizdę" i twierdzi, że "takie ścierwo to się rucha od tak". Typ ewidentnie do odjebania. Jakby twojej koleżance ktoś tak zrobił to byś nie zwracał uwagi ile osób razem z tobą mu skacze po głowie.
 
Last edited:
A wiesz dlaczego to zrobił ?? Bo sam znam takie, że zasługują

Ja znam takich co zasługują na przekopke od kilku osób... A żeby się śmiać z tego, że 2 kopie jednego nie potrzebowałeś znać motywu.

I rozumiem, że jak twoją koleżankę ktoś złapie za pizdę zwyzywa od ścierwa i napluje jej w twarz w twojej obecności, to się będziesz zastanawiał czy jej się należało i czy to nie lipa kopać takiego we 2? :DC:
 
Ja znam takich co zasługują na przekopke od kilku osób... A żeby się śmiać z tego, że 2 kopie jednego nie potrzebowałeś znać motywu.

I rozumiem, że jak twoją koleżankę ktoś złapie za pizdę zwyzywa od ścierwa i napluje jej w twarz w twojej obecności, to się będziesz zastanawiał czy jej się należało i czy to nie lipa kopać takiego we 2? :DC:
Człowieku, chuj wie dlaczego tak to wyglądało jeśli nie rozumiesz tego, że to są jebane 2 minuty, a wcześniej zdarzyć się mogło nie wiadomo co to masz lipę. Może mu kurwa mieszkanie ojebała czy nie wiadomo co zrobiła. I brawo za podejście z przekopkem :DC: . więcej nie piszę bo to do niczego nie prowadzi......
 
Człowieku, chuj wie dlaczego tak to wyglądało jeśli nie rozumiesz tego, że to są jebane 2 minuty, a wcześniej zdarzyć się mogło nie wiadomo co to masz lipę. Może mu kurwa mieszkanie ojebała czy nie wiadomo co zrobiła. I brawo za podejście z przekopkem :DC: . więcej nie piszę bo to do niczego nie prowadzi......

Doskonale rozumiem. Śmieszy cię jak 2 kopie 1, a bicie o wiele mniejszej dziewczyny cię nie śmieszy bo pewnie jej się należało. Nie mam więcej uwag.
 
Doskonale rozumiem. Śmieszy cię jak 2 kopie 1, a bicie o wiele mniejszej dziewczyny cię nie śmieszy bo pewnie jej się należało. Nie mam więcej uwag.
Jakbyś był na tyle inteligentny i nie zmieniał tego co mówię byłoby fajnie, nigdzie tego co wyżej napisałeś nie powiedziałem, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, zacznij więcej czytać. Tyle i też nie mam więcej uwag.
 
FB_IMG_1477208885230.jpg
 
Back
Top