Tanio skóry nie sprzedam

f2af69bf1fa3a7e844c3023e292375da.jpg
 
Co ma jedno do drugiego? Porównanie z dupy strasznie. I nie chciałem Ciebie Hubercie nazwać ciemniakiem tylko tego kto to stworzył.
 
Co ma jedno do drugiego? Porównanie z dupy strasznie. I nie chciałem Ciebie Hubercie nazwać ciemniakiem tylko tego kto to stworzył.

To, że przez 365 dni w roku, każdego dnia się porównuje tych wybitnych piłkarzy. I w momencie, w którym Cristiano osiągnął prawdopodobnie największy sukces w swojej karierze, Messi został pozbawiony wolności na 21 miesięcy.
Zresztą, jak sama nazwa sugeruje, to Troll Football, oni wykorzystują każdy pretekst do podśmiechujek, ba, nawet częściej leją z Ronaldo :)
 
Słyszeliście o tej aplikacji, która łączy się z GPS i pokazuje nam na mapie gdzie znajdują się POKEMONY i musimy je zbierać?? :D aplikacja ma na celu wyciagnięcie ludzi z domów, głównie młodzież. Pomysł wydaje mi się całkiem ciekawy. W Europie aplikacja chyba jest jeszcze niedostępna.


1z50pvs.jpg
 
Słyszeliście o tej aplikacji, która łączy się z GPS i pokazuje nam na mapie gdzie znajdują się POKEMONY i musimy je zbierać?? :D aplikacja ma na celu wyciagnięcie ludzi z domów, głównie młodzież. Pomysł wydaje mi się całkiem ciekawy. W Europie aplikacja chyba jest jeszcze niedostępna.


1z50pvs.jpg
nie dziala? typ juz ma ode mnie z fejsa, widzialem :D beka wchuj
dobra juz widze, ze mozna se pobrac normalnie
 
Back
Top