Tanio skóry nie sprzedam

Dziewczyna mi pokazywała chyba na demotach zdjecie jak kobieta niosła 2 dzieci i bagaż a obok niej faceci rece w kielni mieli ,oczywiscie mowa o imigrantach ;D

to chyba to zdjęcie. Kobiecie co prawda nie pomagają, ale z pewnością będą bardzo ciężko pracować w Europie :)
1449097773_img8fw_fb_plus.jpg
 
Odkryłem nowy poziom spierdolenia. Szlachta nie pracuje, to jeszcze kurwa w 0,00001% jestem w stanie zrozumieć, bo jakaś tam część szlachty, pracy nie wykonywała żadnej. Ale kurwa, szlachta się nie uczy? Przecież to podstawowa różnica w tamtych czasach (do XVIII-XIXw.) że to szlachta się uczyła, a chłopi nie mieli dostępu do nauki.

https://www.facebook.com/pages/Szlachta-się-nie-uczy/215735461846813
O co Ci chodzi? To jest dobre - wszystkie spierdoliny umysłowe w jednym miejscu, nie trzeba ich szukać po całym internecie.
 
A pomyślcie, taka sytuacja. Za 20 lat, jesteście 15 lat po ślubie już, macie dzieci z kobietą którą kochacie. Zawsze wydawała się dość w porządku, inteligentna. A potem odkrywacie, że 20 lat temu ona miała w pracy na fb "Szlachta nie pracuje" i w Studia "Szlachta się nie uczy". Potrafilibyście dalej kochać :crazy::crazy:?
 
A pomyślcie, taka sytuacja. Za 20 lat, jesteście 15 lat po ślubie już, macie dzieci z kobietą którą kochacie. Zawsze wydawała się dość w porządku, inteligentna. A potem odkrywacie, że 20 lat temu ona miała w pracy na fb "Szlachta nie pracuje" i w Studia "Szlachta się nie uczy". Potrafilibyście dalej kochać :crazy::crazy:?
15 lat po ślubie i 20 znajomości to już nawet jej ''poglądy polityczne'' będziesz miał grzecznie w dupie ;).
 
Back
Top