Tanio skóry nie sprzedam

to jest chyba jeden z najlepszych gifów jakie widziałem w życiu :rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol: prawdziwy boss i ta stylówa. no mistrzostwo

OJEpHD9SM2UMRurgL9Vl_Gangster-Shoetie.gif
 
Sam film z zatrzymania nie robi takiego wrażenia, jak te zrzuty z gadu gadu na końcu.
Dobrze, że takie mendy mają zapewnione odpowiednie traktowanie w pierdlu..
 
Nie myślcie że jestem jakimś fanem Stonogi. Bo raczej mam do niego ambiwalentne , idące ku negatywnym odczucia.
Ale wklejam jeszcze jeden jego filmik o Żydach traktujących Polków ... Nigdy nie miłem stycznośći zdeklarowanymi Żydami i dltego długo nie rozumiałem dlaczego ludzie ich nienawidzą .

 
Amerykańscy naukowcy znaleźli nowy sposób destylacji alkoholu, dzięki metodzie polegającej na zastosowaniu światła . Wymaga on mniejszej energii niż w przypadku destylacji przy zastosowaniu metody termicznej i w rezultacie daje alkohol o stężeniu procentowym dochodzącym nawet do 99 procent. Nową metodę destylacji opisano w czasopiśmie ACS Nano.

b04c031d6fb6.jpg
 
Sam film z zatrzymania nie robi takiego wrażenia, jak te zrzuty z gadu gadu na końcu.
Dobrze, że takie mendy mają zapewnione odpowiednie traktowanie w pierdlu..
Szkoda ze pod taką słuszna akcje podłącza się menta taka jak Stonoga. W moich oczach to cynicznie ocieplanie wizerunku tego parcha, żeby na zapytanie Google ' Stonoga pedofil ' wyskakiwal jego bohaterski wyczyn, a nie własna sprzed nastu lat w prokuraturze warszawa śródmieście. Teraz będzie tłumaczył ze ci czternastoletni chłopcy z centralnego to było infiltrowanie środowiska... każdy może mieć swoją opinię na jego temat ale nie wierzylbym w nawet jedno jego słowo.
 
Back
Top