Tanio skóry nie sprzedam

Śmiechy chichy

comment_DRv92YkI63Ou5wc2sGYgCYf7fw5SrGKc,w113h64.jpg
comment_E7tc6Hz9SicMH4nWyZVvuoU4YBzn4sDT.jpg
 

Attachments

  • comment_crePjzBfyTsrcwv8RXVHLvMJu2S97SqN.jpg
    comment_crePjzBfyTsrcwv8RXVHLvMJu2S97SqN.jpg
    75.4 KB · Views: 64
  • 12247878_1208997912450527_253466716943185504_o.jpg
    12247878_1208997912450527_253466716943185504_o.jpg
    23.1 KB · Views: 58
  • comment_wQsP5kskvg7C8QMaolmqEpOfBBpPQezU.jpg
    comment_wQsP5kskvg7C8QMaolmqEpOfBBpPQezU.jpg
    21.3 KB · Views: 57
Moja koleżanka wyjechała na studia do Wrocławia. Dwa lata studiowała następnie pochłonął ją melanż. Zaczęła się sypać na prawo i lewo po klubach aż w końcu poszła po rozum do głowy i ogłosiła się na roksie :D Moi kumple(rownież jej koledzy) przy szukaniu dup przypadkowo wpadli na jej ogłoszenie. Oczywiście umówili sie z nią na ruchanie. Ależ dziewczyna była zdziwiona jak zobaczyła ich pod drzwiami :D
 
Moja koleżanka wyjechała na studia do Wrocławia. Dwa lata studiowała następnie pochłonął ją melanż. Zaczęła się sypać na prawo i lewo po klubach aż w końcu poszła po rozum do głowy i ogłosiła się na roksie :D Moi kumple(rownież jej koledzy) przy szukaniu dup przypadkowo wpadli na jej ogłoszenie. Oczywiście umówili sie z nią na ruchanie. Ależ dziewczyna była zdziwiona jak zobaczyła ich pod drzwiami :D
ładna była
 
Całkiem dobra blondyna. Twarz nie za inteligentna ale ciało mega. Dziewczyna ogólnie z dobrego domu, hajsu sporo więc robiła to w sumie bardziej dla funu. Jak zobaczyła kumpli to nie wiedziała co ma zrobic i zamknęła im drzwi przed nosem. Jej rodzice dowiedzieli sie z czasem o tym wszystkim, taki typ wysłał do nich anonim. Ogólnie rok czasu okłamywała rodziców, że studiuje, oni wysyłali jej hajsik. Ale jak sie o wszystkim dowiedzieli to zawineli ją do domu i trzymają ją na smyczy teraz.

/edit baju: usuniemy, możesz dać czyste foty w plikach jak chcesz.
 
Last edited by a moderator:
Ej wy tutaj tematy egzystencjonalne i jakiejs pannie zycie rujnujecie zapodajac jej insta a ja mialem tylko polewke z "cipki łajdaczki" :/
Oj tam oj tam. Potencjalnych klientów jej nagrywam :)
A jeżeli ten link to rzeczywiście nietakt z mojej strony to proszę kogoś o usunięcie. Wtedy tylko wrzucę pare zdjeć do demonstracji.
 
No w sumie karma to dziwka. Dogadałyby się. Buddystą nie jestem więc karma mnie nie dotyczy. Ale dla świetego spokoju zreflektowałem się i baju już usunął.
 
O respecta mi chodzi, chłopak nie wie w co się pakuje igrając z karmą:(
Tej, ogólnie każdy kto ma insta(czy jakiś inny portal społecznościowy) musi mieć świadomość, że nie jest anonimowy i gdzieś może to zostać opublikowane, tym bardziej jak dziewczyna traktuje swoją pizdę jak pisuar, to moim zdaniem @respect robi dobrą robotę tzw: przestroga przed "pojemnikami na spermę".
Jakby ktoś znalazł moje zdjęcia i tu wjebał bez pozwolenia nawet, to co mam się oburzać? Jeżeli sam nie dbam o swoją prywatność i nie blokuję galerii, to dlaczego ktoś ma to robić za mnie.
Śmieszne, bo dziś sam zastanawiałem się dziś nad pojęciem karmy (troszkę interesuje się buddyzmem). Bardziej rozumie to przez zwykłą akcję i reakcję ludzkich zachowań. Gdy wytwarzamy wokół siebie pozytywną aurę i pomagamy ludziom to i oni nam pomogą i będą również bardziej pomocni i ufni wobec innych. Jednak nie wierzę, że po 10 latach karma wraca i dostajemy po dupie, bo komuś coś zrobiliśmy. Nawet bardzo dobre osoby dostają od życia baty(choroba, choroba bliskich inne nieszczęścia). No i właśnie pozostaje tu zadać pytanie co to znaczy być "dobrym człowiekiem". Nie wiem czy nie za głupi jestem na to ;)
 
Back
Top