Tanio skóry nie sprzedam

Zablokowane w robocie, wrzuć jakoś inaczej. Link url albo coś.
slawek jastrzebowski @sjastrzebowski Małgorzata Terlikowska mówi, że seks oralny tak, ale trzeba "kończyć w kobiecie". Spodziewam się wielu nawróceń wśród mężczyzn Rylo @Rylo_krk @sjastrzebowski Czyli bez wypluwania :) 15:23 - 2 paź. 2015 podanych dalej 2
 
slawek jastrzebowski @sjastrzebowski Małgorzata Terlikowska mówi, że seks oralny tak, ale trzeba "kończyć w kobiecie". Spodziewam się wielu nawróceń wśród mężczyzn Rylo @Rylo_krk @sjastrzebowski Czyli bez wypluwania :) 15:23 - 2 paź. 2015 podanych dalej 2
Trzeba się o anala zapytać hehe
 
12107101_694227447346013_2099615618609542608_n.jpg
 
@Mort A Ty co sądzisz o tym co powiedziała Terlikowska?

Nie wiem do końca o co jej chodzi. Jak mowi ze oral to nie nierząd to gada bzdury. Chyba, że chodzi o oral w małzeństwie to już była o tym dyskusja.

@Shoocker wydaje mi sie ze to zona Terlikowskiego właściciela Frondy. Generalnie cieżko tam w domu mają chyba...
 
Nie wiem do końca o co jej chodzi. Jak mowi ze oral to nie nierząd to gada bzdury. Chyba, że chodzi o oral w małzeństwie to już była o tym dyskusja.

@Shoocker wydaje mi sie ze to zona Terlikowskiego właściciela Frondy. Generalnie cieżko tam w domu mają chyba...
Ja w ogóle to mysle że oni dzieci mają z in vitro-nie wierzę w to że ją można było tyle razy ruchać.
 
Terlikowski nie jest niczyim autorytetem, przez niego się TV Republika zepsuła. Powinien zostać przy katolizcyzmie, jednak nie mieszać religii aż w taki sposób z polityką.

 
Last edited:
Jaka ta kopacz jest żałosna z tym wychodzeniem do ludzi, już rudy zdrajca narodu był bardziej wiarygodny :D
 
Back
Top