Tanio skóry nie sprzedam

Alez ta Asia narobila bigosu swoim sukcesem :lol:. Wierze, ze dla obu Pan istotny jest naprawde tylko cel podany w zapowiedzi, ale wszyscy wiemy, ze dla organizatora juz niekoniecznie. Niecierpliwie czekam na kolejne propozycje rownie atrakcyjnych starc.
 
Alez ta Asia narobila bigosu swoim sukcesem :lol:. Wierze, ze dla obu Pan istotny jest naprawde tylko cel podany w zapowiedzi, ale wszyscy wiemy, ze dla organizatora juz niekoniecznie. Niecierpliwie czekam na kolejne propozycje rownie atrakcyjnych starc.


To jest tak absurdalne zestawienie, ze aż brak mi słów. Czuję się jak w jakimś surrealistycznym świecie. Abstrakcja. Nie wierze , że się nie obudziłem. Serio, to jest w stylu żartów jakie sobie robimy np "Korwin vs Kukiz". Po prostu nie chce mi się wieżyć, że to się dzieje naprawdę. Sorry Grzechu za zaśmiecanie newsów...ale no kurwa.
 
@VaeVictis Teraz możemy legalnie się powkurwiać. Ja pierdole, żenada stulecia.
Ja tam się nie wkurwiam, Ewka kiedyś rozpalala fantazje a jak to wszystko jeszcze na gali u Marcina to wszystko się zgadza. Ciekawe czy Kasprzyk ma kontrakt wylacznosciowy, bo pokonaniu Guzowskiej dla Porczyk na KSW jak znalazł :lol:
 
tcaziycwatcwodnfzmhrwkuivyvjspzukouomotxelydaedawzzmgwxjisdjdtekuilziztlsjmkmrhrvvmtqmoorlfukjulhnjs


caly sie trzese, dawac relacje jak ktos jest na hali!!
 
Tak mi się przypomniał dawny hicior anarcholesbijek z wrocławia.
Czyli CipeDrapSquad i "Pierdzę na Chleb"

 
Back
Top