Tanio skóry nie sprzedam



Wiem, że stare ale może ktoś nie widział.

1522666_765776953519320_673610597007424625_o.jpg
 
No, ale jeśli chodzi o jod to Świnoujście chociaż jest uzdrowiskiem, a Gdańsk ?:P
Śledzie to mi się z Pogonią kojarzą, oni daleko do morza i jodu mają :D
 
Nie ta plaża Mat i nie te czasy :D
Scurvol, a ja pamiętam nawet przyśpiewkę Arki "Pogoń śledzie, syfem jedzie". No, ale też zawsze myślałem, że to się tyczy portowych miast po prostu, ale jednak Pogoń to Portowcy przede wszystkim w Polsce ;-)
 
Jak ktoś się zna na prawie a w dodatku spełnia jakąś funkcję związaną z tą branżą to policjanci się boją jak ognia. Profesor na studiach opowiadał kiedyś sytuację, gdy zatrzymany przez patrol został sędzia sądowy. Policjant oczywiście nie wiedział i rozkazał mu otworzyć bagażnik np. gdy nie miał prawa chcieć, mógł poprosić. Pare dni później policjant mógł wylecieć ze służby, ale dowiedział się kim był zatrzymany i dostał jedynie nauczkę.

Policja to nie są nadludzie, działają wg prawa i mają pilnować by było przestrzegane przez obywateli, a nie je stanowić. Oni są dla nas, a nie my dla nich by mogli sobie "porządzić" na ulicach.
 
  • Like
Reactions: mat
A we mnie załamka na sprawność policjantów. Ja pierdolę po prostu...Jeśli to wina munduru to brawa dla idioty, które je wymyślił, że policjant ma tak ograniczoną sprawność :-|
Fakt, że publika niezbyt poważna, ale nic dziwnego, że budziło to śmiech akurat. Choć u mnie akurat raczej załamkę. No, ale mnie tam nie było, a wydarzenia na żywo to inna bajka, a reakcja tłumu już opisywana przeze mnie w hyde parku była w innej nieco kwestii ;-)
 
Wiesz, nie śmieją się z babci, której upadł balkonik i się przewróciła...Policjanci, którzy nie siedzą za biurkiem, a biorą udział w takich akcjach powinni być megasprawni wg mnie. Nie ma innej opcji. Na co mi policja, która jest kaleczna, jak mam zaufać, że obroniłaby mnie przed sprawnym i również uzbrojonym napastnikiem? Już wolę liczyć na samego siebie ;-)
 
Back
Top