Tanio skóry nie sprzedam

10881514_10152940257309629_2340208897285572846_n.jpg
 
@Masu widziałem włąśnie pierwszą cześć tego poradnika. Chuj wie o co w tym chodzi. Samo oglądanie i emocje byłyby chyba też większe, gdyby się to widziało na haju, albo w stanie nietrzeźwości. Ogółem strach się bać, co za tym oże stać.


 
Ale to nie jest zbyt normalne. W komentarzach można przeczytać kilka ciekawych teorii uzytkowników, może któraś z nich zawiera ziarnko prawdy :)
 
@Olos , uwielbiam, gdy ktoś wstawia obrazek i pod nim jakiś opis.
Ludzie mogą tam powypisywać takie głupoty, a najlepsze jest to, że wszyscy w to wierzą, ha ha :D Sporo mam tego u siebie na FB, bo znajomi takie rzeczy wklejają, ludzie są naiwni i wierzą w każde gówno napisane przez gimnazjalistów :) Nie odbieraj to jako atak na Ciebie ;)
 
ale mnie te poradniki uśmiechu poryły teraz :/ szukałem na necie ale nigdzie nie ma wyjaśnione co to do końca jest
 
@Olos , uwielbiam, gdy ktoś wstawia obrazek i pod nim jakiś opis.
Ludzie mogą tam powypisywać takie głupoty, a najlepsze jest to, że wszyscy w to wierzą, ha ha :D Sporo mam tego u siebie na FB, bo znajomi takie rzeczy wklejają, ludzie są naiwni i wierzą w każde gówno napisane przez gimnazjalistów :) Nie odbieraj to jako atak na Ciebie ;)
Batman nie wrzucałbym tego gdybym nie wszedł własnie na podany FB jak Halny. ;)
 
@gorigo @Masu

@midern muszisz poćwiczyć szukanie w necie. 15 minut zajęło mi żeby dowiedzieć się że to zabieg mający na celu wypromować markę odzieżową. Stoją za tym studenci z Lublina. Są podane ich nazwiska a nawet zdjęcia.

To jest Diana Klimowicz wcielająca w się w Agatkę FOTO można spotkać ją robiącą zakupy w jednym z hiperkarketów w Lublinie. Grała też Marię Curie-Skłodowaską w jednym z filmów.

Zdobyli kilkadziesiąt tysięcy subów/likeów i miliony wyświetleń promując pod tym link do sklepu z koszulkami za które trzeba dać ponad 50zł. W zależności od ilości osób która to kupiła to mogli niezły hajs zrobić.
 
@cRe z jednej strony, to wcale nie szukałem odpowiedzi, bo mi się nie chciało. Tylko komentarze poczytałem, jak zawsze, po obejrzeniu danego filmiku. Z drugiej strony, to spoko, że Ty coś znalazłeś :) Na pomysł z promowaniem bym chyba nie wpadł, ale w komentarze typu, ze to sprawka illuminati itd. też bym nie uwierzył.
 
@midern jeszcze w wakacje liczba zamówień ze strony przekroczyła 12000 więc pewnie teraz to już 15000 spokojnie przekroczyli. Jeżeli z koszulki mięli zysk tylko 50% ceny czyli jakieś 25-30zł to mogli już przekroczyć pół bańki wpływów.
 
Nie zwolnienie tylko już jakiś tam złotousty powiedział, że przeniosą ją do innego wydziału i argumentem za tym było odebrane prawo jazdy.
Tylko jaki wydział może być gorszy od drogówki? Prewencja? Dla mnie baba powinna zostać wyjebana na zbity pysk, tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z innymi ludźmi zawodowo.
 
No tak, ale czemu to niby jest gorszy wydział? Ja właśnie najbardziej to w prewencji bym chciał być. Serio stawiasz wyżej nudzenie mandatami nad akcją związaną z prewencją?? :D
 
Back
Top