Tanio skóry nie sprzedam

Zajebisty materiał Rory. Faktycznie zawsze rzucało mi się w oczy to, że Woodley cofa się pod siatkę, ale do głowy by mi nie przyszło, że to celowa robota.
 
Sturridge poleciał jeśli to prawda :D Ale innych dobrze podpisał ;) Ogólnie skręca mnie jak go widzę albo słyszę jego nazwisko bo rok temu jak grali z Aston Villą to postawiłem 10 funtów na to że ManU wygra 3:1 i van Persie strzeli pierwszy bramkę (takie szaleństwo) i wszystko szło dobrze a pierdzielony Sturridge strzelił na 4:1 w ostatniej minucie doliczonego czasu gry ;) 600 funtów poszło w pizdu!
 
wgvxnjtejjedrsfldfbjjbxggkscswlceukqmzvdkifrohmkjfxdfpcvjorcqqmmxczwiozejyyavgsyyitmzixosohxhsmtwstlipbugttgrbadwteixznpekethbwq
 
Usunęli mój komentarz, wyrzucili mnie z czata. UFC Poland/MMAOctagon mogą zając się pałkami psów Różala. A ja tylko kilka razy wytknąłem im niekompetencję.
 
Łatwiej jest przecież usunąć komentarz i edytować swój post (co i tak jest widoczne, można zobacyzć wersję prze edytowaniem) zamiast dyskutować w komentarzach, czy przyznać się do błędu. #śmieszne



Tsu, widzę, że w końcu dałeś unlika :D
 
Sturridge poleciał jeśli to prawda :D Ale innych dobrze podpisał ;) Ogólnie skręca mnie jak go widzę albo słyszę jego nazwisko bo rok temu jak grali z Aston Villą to postawiłem 10 funtów na to że ManU wygra 3:1 i van Persie strzeli pierwszy bramkę (takie szaleństwo) i wszystko szło dobrze a pierdzielony Sturridge strzelił na 4:1 w ostatniej minucie doliczonego czasu gry ;) 600 funtów poszło w pizdu!


WTF? coś pomyliłeś, chyba nie ten grajek...
 
@HubiSSJ3 jasne, że pomyliłem :D To nie ten mecz! Miałem na myśli mecz Liverpoolu z Fulham co Sturridge strzelił hat-tricka a opisałem mecz ManU, w którym Welbeck pogrążył moje funty. Tak to jest jak się pisze na przed spaniem na jedno oko ;)
 
Filmik który podał @kaczka do FB jest na YT. Sprawdźcie kanał i inne filmiki, trzeba przyznac, ze nieźle chłopakom to wychodzi. To może się kiedyś źle skończyć, jednak pranki na wysokim poziomie.



https://www.youtube.com/watch?v=hHjGtBnSv50
 
Jeśli to są przypadkowi ludzie to trochę to lekkomyślne. Jakaś osoba może dostać zawału a wtedy za te żarty by sobie trochę posiedział, albo w panice mógłby ktoś mu kose ożenić. Ogólnie tu się może przydażyć sporo chujowych rzeczy. Takie żarty to się robi znajomym.



994115_10152169917597231_6501758423954813924_n.jpg




ale prosiak
 
Był tu gdzieś filmik jak sk*rwiały pies atakuje niemowle . Nie zdażyłem obejrzeć nie mogę odnale
 
Ja pierdykam rozumiem być na offie i dowalić te dobre 10 kg czy coś w tym stylu. Ale na tym zdjeciu to jakas masakra.
 
Ten celulit na brzuchu nie przystoi żadnemu sportsmenowi...



Ponawiam pytanie o psa atakującego niemowle
 
Ja za bardzo nie rozumiem narzekań na brzuch Hendricksa. Robi wagę - robi. Prezentuje najwyższy poziom - prezentuje. To czego chcieć więcej?
 
Back
Top