Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
mnie i tak najbardziej zdziwila "kosteczka" pamieta ktos? tak mahoń nazwal kaloryfer/szesciopak na brzuchu - chyba @baju pamieta bo pisal, ze nawet miesnie brzucha potrafi zpedalić.

na tamtym zdjeciu nie bylo praktycznie miesni wiec chuj tam. :v
 
mahon jestes chudy jak patyk to wiadomo widac ci KOSTECZKE :d

80kg na wadze.
Co druga osoba mi mówi, że się rozrastam :)
Ogólnie wczoraj na domówce był samiec alfa, nie mówię o sobie, ale koleś z dziewczynami co wyprawiał to tylko nagrać :D
 
ile razy mozna pisac, ze na rurkach z biedry i nozkach z garmazerki mozna przytyc i do 120kg tylko, ze niekoniecznie w dobrym 'stylu'? widzialem to zdjecie i nie masz kompletnie miesni brzucha, no ja pierdole. :D
 
za wlosy i do paly?

Klientka smsy pisała to zabrał jej i do bokserek wsadził ;d
Położyliśmy się spać, on śpi z taką Paulą - normlanie w spodniach. Wyszła siku i niespodzianka, leżał już bez gaci xd

Ogólnie wariat fchuj.
 
ile razy mozna pisac, ze na rurkach z biedry i nozkach z garmazerki mozna przytyc i do 120kg tylko, ze niekoniecznie w dobrym 'stylu'? widzialem to zdjecie i nie masz kompletnie miesni brzucha, no ja pierdole. :D

Specjalnie jak Ci fotę jutro strzele po treningu to ciekawe co powiesz.
 
Specjalnie jak Ci fotę jutro strzele po treningu to ciekawe co powiesz.

tumblr_inline_msdbv2UGGF1roojpc.gif


CZEKAM.
 
dawno nie szedlem do lozka z takim bananem na ryju, trener odjebal wywiad, mahon wrzuci fotke kosteczki, ten poniedzialek bedzie inny niz wszystkie :D
 
Byś się zdziwił :P
Jeszcze jeden komplemencik ofensywny w moim kierunku po wczoraj :D

68208457623683801870.jpg
 
Panowie powiem tak, tu piszę po raz 1 ale temat wymiata hehe najlepiej zamknąć wszystkie działy i tylko ten zostawić! Prawdziwe cohones! hehe
 
Tak @baju

Dobra atakują dalej, ostatni screen na dziś, co sądzicie?

44554283978634161387.jpg

jak mialem 13 lat to byly te same problemy na koloniach harcerskich, tylko facebooka nie bylo i wszystko pozniej w szkole sie wyjasnialo "karteczkami" przesylanymi od lawki do lawki.
#teammahon
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top